Pakiety z Mamutami i MegaGiga - 1000 stron za 25 złotych!

Jeżeli brakuje wam jakichś tomów MegaGiga lub Giganta Mamuta z ostatnich lat, to mam dla was doskonałą wiadomość. Do Empików i wybranych kiosków trafiły pakiety złożone z dwóch 512-stronicowych tomów. Każdy pakiet zawiera jednego MegaGiga i jednego Giganta Mamuta. Cena pakietów jest niezwykle atrakcyjna, bo można je kupić za jedyne 25,50 zł, czyli niewiele drożej niż normalnie kosztuje jeden komiks. Za niewielką cenę otrzymujecie 1000 stron komiksów Disneya!
Wśród tomów, które są w pakietach, głównie można znaleźć wydania z lat 2014-2016. Ja osobiście najbardziej polecam zestawy z Wyprawą do Indii, ponieważ jest to jeden z najlepszych tomów ostatnich lat, zawierający wiele długich i ciekawych opowieści. Bardzo dobry jest też tom z komiksami nawiązującymi do Gwiezdnych Wojen - Przebudzenie siły. Reszta wydań powinna prezentować niższy, lecz nadal wysoki poziom, być może poza dość słabą Komputerową przygodą.
Pakiety kupicie też na empik.com. Uwaga, sklep wysyła zestawy z losowymi tomami.

Komentarze

 1. Czyli istnieje szansa, ze jesli zamowie dwa tomy na stronie to przyjda mi dwia takie same?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwa tomy czy dwa pakiety?
   Jeżeli dwa tomy, czyli jeden pakiet, to nie, ponieważ każdy pakiet składa się z MegaGiga i Mamuta.
   W przypadku zakupu dwóch pakietów, może tak się stać. Szczególnie (obserwacja z jednego Empika), że w większości pakietów tomem MegaGiga jest "Gagatek zza kratek" (z różnymi Mamutami).

   Usuń
  2. To raczej nie zasada, bo w moim Empiku z kolei w każdym z pakietów znajdował się Efekt badyla.

   Usuń
 2. Ja polecam pakiety z Gigant Mamut 20 i Gigant Mamut 21.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdzieś musiały być jeszcze taniej, bo z tyłu każdego tomu jest naklejka z ceną 9,99 zł :D I niestety widać, że komiksy swoje przeszły - okładki moich dwóch tomów po zdjęciu folii okazały się dosyć zmaltretowane :p

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar