Obchody 90. urodzin Mikiego w Filmotece Narodowej

90. urodziny najsłynniejszej myszki świata zbliżają się już wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że zaczynają pojawiać się informacje o wydarzeniach związanych z jubileuszem Mikiego, także i w Polsce jest planowana co najmniej jedna atrakcja, która zadowoli fanów.
Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny oraz Disney zapraszają 1 września (sobota) na imprezę pt. 90 lat z Myszką Miki. Wydarzenie odbędzie się w budynku FINA przy Wałbrzyskiej 3/5 w Warszawie i będzie trwało od 11:00 do godzin nocnych. W ramach akcji planowana jest wystawa plenerowa, seanse krótkometrażówek z Mikim oraz różnorakie warsztaty dla dzieci od lat 8 do 15. Dzień zwieńczy plenerowy pokaz filmu Fantazja na dziedzińcu Cztery Pory Roku.
Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie Filmoteki oraz w wydarzeniu na Facebooku. My wszystkich Warszawiaków (i nie tylko) gorąco zachęcamy do przybycia, rzadko kiedy trafia się okazja by zobaczyć Fantazję, jeden z najbardziej pomysłowych filmów Disneya, na wielkim ekranie.
Źródło ilustracji: materiały prasowe

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka