Kacze Opowieści "The Secret(s) of Castle McDuck!" - dziś premiera w USA

Już dziś (4 sierpnia) na antenie amerykańskiego Disney Channel o 9:30, czyli 15:30 polskiego czasu, zostanie wyemitowany nowy odcinek Kaczych Opowieści - The Secret(s) of Castle McDuck! (Sekret(y) zamku McKwaczów!). Jest to 22. epizod serialu zarówno według kolejności emisji, jak i  kolejności produkcji. W Polsce odcinek zostanie wyemitowany 18 września, natomiast emisja nowych odcinków ruszy już 10 września. Więcej o premierach kolejnych odcinek Kaczek w Polsce pisaliśmy wczoraj.
Na odcinek rozgrywający się w zamku McKwaczów w szczególności powinni czekać fani Życia i czasów Sknerusa McKwacza Dona Rosy, a także wszyscy, którzy są zafascynowani korzeniami rodu Sknerusa. W odcinku pojawią się rodzice Sknerusa - Fergus McKwacz i Kaczencja O'Draka, a także wielu innych przodków Sknerusa. Wszystkie postaci, które pojawią się w odcinku, są zainspirowane komiksami Barksa i Rosy oraz drzewem genealogicznym.
Natomiast już za tydzień pojawi się przedostatni odcinek 1. sezonu, w którym najpewniej zostanie rozwiązany wątek Delii. W czasie pobytu na górze, siostrzeńcy będą przeszukiwać samolot w celu odnalezienia wskazówki dotyczącej zaginięcia Delli.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Disney

Komentarze

 1. Jak w polsce będą odcinki to też będzidsz pisał o nich na bieżąco od 10 września???

  OdpowiedzUsuń
 2. Pularda Drób jako duch wygląda jak dziecko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale jest też najładniejsza ze wszystkich duchów

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Ruszyła prenumerata "Giganta Poleca Extra" + grafik na cały rok!

MegaGiga 62 "Dworskie życie" - zapowiedź - dwa bardzo długie komiksy!

Gigant Poleca Special 2024-01 "Jaja jak berety!" - zapowiedź wielkanocnego tomu