Dewey Dew-Night (Dyziowa Noc) - miniserial na Youtube

Jeżeli oglądaliście 17. odcinek Kaczych Opowieści pt. Day of the Only Child!, to na pewno kojarzycie stworzony przez Dyzia talk-show - Dewey Dew-Night. Twórcy serialu stwierdzili, że jest to doskonały pomysł i nie można poprzestać na jednym odcinku, który pojawił się w Dniu jedynaka!. Z tego powodu show Dyzia stał się miniserią na Youtube, której kolejne odcinki pojawiają się co tydzień. Są to pełne humoru krótkie filmiki, które prowadzi Dyzio, a gościnnie pojawią się w nim inne postaci znane z serialu.
Do tej pory pojawiły się 4 odcinki miniserii.
Trudno na ten moment stwierdzić z ilu jeszcze odcinków będzie składała się miniseria. Mam natomiast nadzieję, że w późniejszym czasie pojawi się ona też po polsku. Przy okazji chciałbym przypomnieć, że nadal nie wiadomo kiedy kolejne odcinki serialu pojawią się w Polsce, lecz nastąpi to najwcześniej we wrześniu.
A co wy sądzicie o krótkich filmikach z Dyziem?

Komentarze

 1. W polsce mini serial może sie pojawić dopiero wtedy gdy ten odcinek zostanie wyemitowany w polsce. Chodzi mi o odcinek DZIEŃ JEDYNAKA... a przypomne że disney chanel nie opublikował jeszcze harmonogramu na wrzesien. I nie wiadomo kiedy wogule nowe odcinki KO pojawią soę w polsce. A wy już martwicie sie o mini serial. Ale wogule to fajny ten mini serial dyzia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejne odcinki Kaczek pojawią się w Polsce. Jak nie dziś, to jutro, ale kiedyś się pojawią, więc oto nie trzeba się martwić.
   Ale czy dodatkowe filmiki będą? Z tym to zawsze jest różnie.

   Usuń
 2. No obyś mial racje. No skoro mini serial ma sie pojaeiać co tydzień to pewnie będzie dalej produkowany.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)