Kacze Opowieści "Łuu-u!" - dziś na Puls 2

Dziś (15 sierpnia) o 12:40 Puls 2 wyemituje pierwszy, pilotażowy odcinek Kaczych Opowieści pt. Łuu-u!. Będzie to polska premiera serialu w niekodowanej telewizji.
45-minutowy epizod jest wstępem do nowej serii o przygodach Kaczej Rodziny. Serial przedstawia tych samych bohaterów co w oryginalnej serii, lecz zmienia trochę ich charaktery i przedstawia zupełnie inne przygody. W pierwszym odcinku Sknerus i spółka ruszą w poszukiwaniu zaginionego miasta Atlantydy. Plany będzie próbował im pokrzyżować Granit Forsant. W odcinku uważni fani będą mogli też zauważyć wiele nawiązań do klasycznego serialu jak i komiksów Barksa i Rosy.
Na ten moment nie wiadomo czy kolejne odcinki Kaczych Opowieści pojawią się na Puls 2. Serial natomiast jest regularnie emitowany na Disney Channel i Disney XD, a 10 września w Polsce ruszy emisja nowych odcinków. 11 dni później po polsku pojawi się finał 1. sezonu serialu. Więcej o emisji nowych odcinków na Disney Channel pisaliśmy dwa tygodnie temu.
Oto opis pierwszego odcinka Kaczych Opowieści, który został przesłany przez nadawcę.
Kaczor Donald niechętnie zabiera swoich bratanków: Hyzia, Zyzia i Dyzia, do domu ich samotnego wujka Sknerusa McKwacza. Zachwyceni jednak postacią, niegdyś legendarnego stryjka, trojaczki i ich nowo poznana przyjaciółka odkrywają rodzinne sekrety. Ożywiają także duchy z epickiej przeszłości Sknerusa, wysyłając rodzinę na przygodę swojego życia do Zagubionego Miasta - Atlantydy.
W opisie popełniono błąd, ponieważ Hyzio, Dyzio i Zyzio są w nim nazwani bratankami Donalda, a zgodnie z komiksami jak i serialem są siostrzeńcami, synami siostry Donalda.
Źródło ilustracji: materiały własne/Disney

Komentarze

  1. Ta bezsensu emitować jeden odcinek lepiej jakby chociaż połowe wyemitowali. A we wrzeniowym programie stacji do 7 września nic nie ma o emisji nowych odcinków KO

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe, czy u nas takie będą? ;)
    https://www.youtube.com/watch?v=_6_Za_Vam0Y

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela