Kiedy pojawi się 2. sezon "Kaczych Opowieści"?

Jeżeli oglądacie Kacze Opowieści w oryginale, to na pewno w weekend zobaczyliście finałowy odcinek pierwszego sezonu. Tak samo jak w przypadku wielu innych seriali, finał skończył się cliffhangerem, który stawia przez widzami zupełnie nowe pytania. Z tego powodu, wszyscy z wielką niecierpliwością czekają na start kolejnego sezonu.
Jak się okazuje, nowe odcinki Kaczych Opowieści pojawią się w USA szybciej, niż można byłoby się tego spodziewać. Frank Angones oficjalnie potwierdził na Twitterze, że drugi sezon zadebiutuje jeszcze w tym roku. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że nowa seria pojawi się już za dwa miesiące. Jesienną premierę nowej serii sugeruje opis komiksu związanego z klasycznym serialem, natomiast na październik jest zapowiedziana nowa książka z postaciami z serialu.  Zwykle tego typu pozycje są wydawane równocześnie ze startem nowego sezonu, co sugeruje, że Kacze Opowieści z nowymi odcinkami powrócą już w październiku.
Krótka przerwa pomiędzy sezonami prawdopodobnie jest wynikiem przeniesienia serialu z Disney XD na Disney Channel. Zeszłoroczne plotki sugerowały, że finał pierwszego sezonu Kaczek pojawi się w maju, tak jak to bywa z większością seriali. W wyniku przeniesienia serialu na siostrzaną stację, nastąpiła spora przerwa w emisji nowych odcinków, co spowodowało opóźnienie. Kolejny sezon będzie już prawdopodobnie emitowany bez takich przerw, co daje nadzieję, że wiosną przyszłego roku pojawi się finałowy odcinek drugiego sezonu.
Przypominamy, że w drugim sezonie pojawi się kilka nowych postaci, które są znane z występów w innych kreskówkach czy w komiksach. Jak ogłoszono na SDCC, pojawią się m.in. Trzej Caballeros, Kwakerfeller, Dziobas i Bubba. Istnieje także szansa, że w serialu wystąpią także postaci z włoskich komiksów Disneya tj. Kaczencja czy Kwakunia.

Komentarze

 1. 2 sezon W PAździerniku z wszystkich wikipedi o KO2017 są tam źródła że w październiku

  OdpowiedzUsuń
 2. A o trzecim sezonie wciąż cicho... Czyżby drugi sezon miał być finałowym?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dopiero sie zacznie 2 sezon więc może będzie 3. Ale też myśle że Disney nie zrealizuje 3 sezonu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 99% mogę powiedzieć, że będzie 3. sezon serialu. Kacze Opowieści w USA osiągają lepszą oglądalność od innych seriali animowanych Disneya, więc potwierdzenie kolejnego sezonu jest formalnością.

   Usuń
 4. Obyś miał racje. Ale normalnie to już by potwierdzili że będzie 3 sezon. A nic nie wiadomo czy jeszczebędzie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwykle informacje czy powstanie kolejny sezon czy nie pojawiają się dopiero pod koniec emisji wcześniejszego sezonu. Więc jeżeli w kwietniu przyszłego roku nie będzie żadnych informacji o 3. serii, to wówczas będziemy mogli zacząć się martwić.

   Usuń
 5. 2 sezon został ogłoszony przed telewizyjnym debiutem więc może Marek Biernackii ma racje

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczerze ja też wątpie w produkcje 3 sezonu KO. Bo np serial Rodzinka od środka równierż miał bardzo dobrą oglądalność a jednak zokończyli jiż serial. Oby tak nie było z Kaczymi Opowiesciami. Informacje o 3 sezonie napewno sie pojawią dopiero po emisji sezonu 2 i wyniku oglądalności tv. Bo to tym przy oglądalności głownie kieruje sie telewizja. Czyli pewnie zależy od oglądalności czy będzie 3 sezon czy nie

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak by co to prawie wszystkie odcinki KO zostały przetłumaczone na kreskówka zone

  OdpowiedzUsuń
 8. Już są podane 4 nowe odcinki Kacze Opowieści z sezonu 2.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka