"Kacze Opowieści" powracają z nowymi odcinkami po polsku!

Już za 2 tygodnie, 18 sierpnia, w USA pojawi się finałowy odcinek pierwszej serii Kaczych Opowieści. Jak się okazuje, choć w Polsce nie zostało wyemitowanych jeszcze wiele wcześniejszych epizodów, to polscy widzowie na finał nie będą musieli długo czekać.
Nowe odcinki Kaczych Opowieści będą emitowane na polskim Disney Channel w dni robocze od 10 września o 15:30. Natomiast godzinny finał pojawi się 21 września. Niestety, stacja nie przewiduje powtórek w późniejszych porach, a jedynie w weekendy.
Oto daty premier wszystkich zaplanowanych na wrzesień odcinków. Warto zauważyć, że kolejność emisji różni się lekko od tej znanej z USA.

10 września, 15:30 - The Golden Lagoon of White Agony Plains!
11 września, 15:30 - Jaw$!
12 września, 15:30 - Day of the Only Child!
13 września, 15:30 - From the Confidential Case Files of Agent 22!
14 września, 15:30 - The Other Bin of Scrooge McDuck!
17 września, 15:30 - Sky Pirates...In the Sky!
18 września, 15:30 - The Secret(s) of Castle McDuck!
19 września, 15:30 - The Last Crash of the Sunchaser!
20 września, 15:30 - Who is Gizmoduck?!
21 września, 15:30 - The Shadow War! (podwójny finał sezonu)

Powtórki premierowych odcinków z danego tygodnia będą emitowane w weekendy - w soboty od 11:30 i w niedziele od 14:00. Być może powtórki będą też emitowane na Disney XD, lecz na razie nie jest znany program siostrzanej stacji.
W ciągu dwóch tygodni na polskich widzów czeka 11 odcinków pełnych przygód, akcji, zabawy i grozy. W serialu pojawią się Złotka, Magika, Kaczuch, Don Karnage, Gumisie, matka Hydranta oraz Fergus i Kaczencja McKwacz, rodzice Sknerusa. Odcinki będą też pełne nie tylko komiksowych nawiązań, ale też pojawi się dużo odniesień do innych seriali animowanych Disneya. Natomiast w finałowych odcinkach sezonu powinien zostać rozwiązany wątek Magiki oraz Leny, a widzowie w końcu się dowiedzą co spowodowało zaginięcie Delli.
Będzie się działo, co potwierdza zwiastun finałowych odcinków zaprezentowany na ostatnim Comic-Conie.
Źródłem informacji jest strona programtv.naziemna.info.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Disney/zwiastun

Komentarze

 1. Ciekawe kto zagra donalda w finałowym odcinku bo dostanie nowy głos czyli Jarosław Boberek w finałowym odcinku odpocznir chwile od Donalda . Ciekawe kto gra Magike De Czar i Diodaka w. Polsce bo w wikipedi są wszyscy oprócz ich

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boberek ma takie zdolności głosowe (patrz np. Stanek w "Wodogrzmotach małych"), że równie dobrze on może zagrać Donalda zupełnie innym głosem.

   Usuń
 2. No tak też prawda ale rola Donalda nie jest łatwa bo wiem jak sie muwi głosem Donalda i naprawde szacun bo on to wszystko sam muwi i to nie jest że mikrofon specjalnie ustawiony do głosu tylko on naprawde muwi tak jak Donald.

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawe co dalej z Dellą Leną i Magiką????? czy Magika zemści się na sknerusie i ukradnie jego szczęśliwą dziesięciocentówke???I ciekawe czy w 2 sezonie równierż będzie Magika i Lena

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziwne że polska nie pokaże odcinków w kolejności emisji takiej jak w usa ....

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela