"Kacze opowieści" - filmik promocyjny o Hyziu

Polska premiera nowych Kaczych Opowieści zbliża się wielkimi krokami. Serial zadebiutuje w Polsce 30 marca o godzinie 18:30. Dziś Disney Channel udostępnił kolejny filmik promujący serial, tym razem z Hyziem w roli głównej.

Za przesłanie informacji o zamieszczonym filmie dziękujemy Mateuszowi Lisowi.
W filmie, prawdopodobnie zawierającym fragmenty końcowego dubbingu, Hyzia dubbinguje Sebastian Machalski, natomiast Śmigacza Bartosz Martyna. Niestety w jednej ze scen pada nieprawidłowa nazwa Poradnika Młodego Skauta, który nazwany został Podręcznikiem Młodego Skauta. Oby była to pojedyncza pomyłka polskiego dubbingu.
Przypominamy, że to nie pierwsza zamieszczona w ostatnich dniach zapowiedź serialu, dwa dni temu Disney Channel udostępnił inną zapowiedź.

Komentarze

 1. Takie uczucie że ktoś nie do końca dał wskazówki aktorom.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mówcie co chcecie, dla mnie od zawsze to był Zyzio :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To w ogóle ciekawa sprawa z nimi, bo w zasadzie w każdym komiksie nazywają ich sobie jak chcą, ale w KO i Kaczej Paczce trzymali się pewnego wzorca: Czerwony - Hyzio, Zielony - Zyzio, Niebieski - Dyzio. Ja przyjąłem ogólnie tę wersję, choć bardzo mi nie przeszkadza jak nazywają ich inaczej :P O ile konsekwentnie (żeby nie było, ze pierwszej planszy komiksu do zielonego mówią Hyziu, a w połowie zwracają się do niego Dyziu)

   Usuń
 3. O ja piórkuje. jakie nudne te zapowiedzi ma polski oddział Disneya. Na amerykańskim kanale Disney XD przed premierą Ducktales 2017 publikowali zabawne shorty i filmiki promocyjne, w tym VR
  Polski oddział zrobił dwuminutową pogadankę, w czasie której po 15 sekundach chce się ziewać…

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar