Nowe "Kacze Opowieści" w "Kaczorze Donaldzie"!

Dziś do sprzedaży trafił nowy numer Kaczora Donalda (2018-04), a w nim oprócz kilku naprawdę ciekawych komiksów (o których napiszemy później) pojawiła się niezwykle ważna zapowiedź.
W następnym numerze Kaczora Donalda (2018-05) pojawi się komiks z bohaterami nowych Kaczych Opowieści. Będzie to historyjka Przejmij stery! (A Series of Unfortunate Substitutions!), która oryginalnie została wydana w 5. numerze DuckTales od IDW. Numer będzie dostępny w sprzedaży od 20 kwietnia.
Oznacza to, że prawdopodobnie od następnego numeru w piśmie regularnie będą pojawiały się komiksy rozgrywające się w świecie Kaczych Opowieści, oryginalnie wydawane w serii DuckTales przez IDW.
Dlaczego Egmont postanowił wydawać komiksy związane z nowym serialem w Kaczorze Donaldzie, a w nie osobnych wydaniach (jako osobno czasopismo lub lepszej jakości wydania zbiorcze)?  Niestety nie znamy odpowiedzi na to pytanie, postaramy się skontaktować z redakcją pisma by poznać więcej szczegółów dotyczących wydawania komiksów związanych z serialem w piśmie.
Wiemy natomiast, że komiksy ze świata Kaczych Opowieści będą zajmować tylko część objętości pisma. Wynika to z tego, że drugim zapowiedzianym komiksem jest historyjka Gulbranssona z Donaldem.
źródła ilustracji: materiały własne, Inducks

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!