Książka "Kacze Opowieści. Dziennik Przygód" od wydawnictwa Ameet!

Na początek ważna informacja. Już teraz w aplikacji Disney Channel możecie obejrzeć po polsku czołówkę, a także pierwsze 5 minut pierwszego odcinka Kaczych Opowieści. Możemy wam zdradzić, że czołówkę w polskiej wersji językowej śpiewa mężczyzna (a nie kobieta jak w oryginale), najpewniej Jakub Jurzyk, i zostało zachowane oryginalne tłumaczenie Filipa Łobodzińskiego. Natomiast w dialogach zaprezentowanego fragmentu jest kilka smaczków dla wytrawnych fanów.

Przejdźmy do sedna newsa - 26 marca wydawnictwo Ameet zamierza wydać książkę związaną z nowym serialem z kaczkami. Kacze Opowieści. Dziennik przygód będzie 64-stronicową książką w formacie B5 (podobnym do Kaczora Donalda). Książka będzie zawierała zagadki, gry planszowe czy też nowe przygody. Raczej pozycja nie będzie zawierała komiksów, ale nie udało nam się tego potwierdzić u wydawnictwa. Postaramy się w najbliższym czasie dowiedzieć więcej o publikacjach planowanych przez wydawnictwo Ameet, a także czy planują wydawanie komiksów związanych z serialem.
Opis książki:
Kultowi bohaterowie "Kaczych opowieści" powracają! – z nowymi przygodami, w nowym serialu.
Spryciarze z Kaczogrodu już na was czekają w książce pełnej zagadek, szyfrów, sekretów, gier planszowych, labiryntów, nieodkrytych lądów i skarbów do zdobycia.
Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a kwadryliony łamigłówek i nowych kaczych historii sprawią, że dołączycie do takich przygód, że aż pióra stają na głowie! Sknerus McKwacz i jego siostrzeńcy mogą Was jeszcze mocno zaskoczyć.
źródło ilustracji:egmont.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka