Opublikowano program Targów Książki w Warszawie!

Właśnie opublikowano program Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie, a także jej komiksowej części, czyli festiwalu Komiksowa Warszawa. O czym informowaliśmy kilkanaście dni temu, gościem wydarzenia będzie Marco Gervasio, słynny włoski scenarzysta i rysownik komiksów Disneya. Spotkania z Gervasio odbędą się w piątek i w sobotę, czyli 24 i 25 maja.

W piątek o 13:00 na scenie głównej znajdującej się w namiocie F odbędzie się spotkanie z Marco Gervasio, natomiast sam twórca będzie dostępny na stoisku Egmontu pomiędzy 15 a 17. W sobotę o 12:00 w sali im. Kruczkowskiego odbędą się warsztaty dla dzieci z udziałem włoskiego rysownika, a tuż po tym, o 13:45 w rotundzie, rozpocznie się spotkanie z okazji 90-lecia Kaczora Donalda, na którym Marco Gervasio będzie gościem, a poprowadzi je Jacek Drewnowski.

Najpewniej to nie koniec atrakcji, ponieważ nie udostępniono na razie informacji o strefie autografów festiwalu Komiksowa Warszawa. Warto przy okazji wspomnieć, że w piątek o 18:00 w rotundzie odbędzie się spotkanie z Stefano Turconim i Teresą Radice, o ich przybyciu na festiwal także informowaliśmy kilka dni temu.

Źródło ilustracji: materiały prasowe

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen