Czarodziejki W.I.T.C.H.: Księga 7 - dziś premiera

Dziś do sprzedaży trafił siódmy tom Czarodziejek W.I.T.C.H., disnejowskiego komiksu fantasy o młodych czarodziejkach, w którym znajdują się historie rozpoczynające czwarty podcykl, czyli Nową Wyrocznię. 384-stronicowy komiks jest już dostępny we wszystkich dobrych księgarniach internetowych, m.in. na Egmont.pl, ale też w Empikach. Jego cena okładkowa to 99,99 zł. Przykładowe strony z wydania znajdziecie tutaj.

Tom zawiera komiksy 37-42 o W.I.T.C.H., a także dodatki, w tym ciekawostki związane z publikacją setnego numeru pisma. Historie zostały wydane pierwotnie w numerach 73-84 magazynu, które opublikowano w Polsce pomiędzy styczniem 2006 a czerwcem 2006. Kolejne wydanie zbiorcze serii zostało już zapowiedziane podczas tegorocznego MFKIG, ma się pojawić w przyszłym roku i będzie zawierać komiksy zamykające czwarty podcykl.

Łącznie seria o Will, Irmie, Taranee, Cornelii oraz Hay Lin składa się z 139 komiksów oryginalnie wydanych pomiędzy 2001 a 2012 rokiem. Przy cyklu stworzonym przez Elisabettę Gnome na zlecenie Disney Publishing Worldwide, który stał się bestsellerem na całym świecie, pracowało wiele twórców znanych z kaczych i mysich komiksów m.in.  Francesco Artibani, Bruno Enna, Gianluca Paniello, Graziano Barbaro, Paolo Campinoti i Giada Perissinotto.  

Czarodziejki W.I.T.C.H. - Księga siódma
 Liczba stron: 384, Stron komiksów: 354

  • Dodatki:
  • Ciekawostki - artykuł
  • Kto jest kim w WITCH? - 3 strony - artykuły
  • 10 całostronicowych ilustracji (po 2 na każdy komiks)

 Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela