Czarodziejki W.I.T.C.H.: Księga 7 - przykładowe strony

 Pod koniec przyszłego miesiąca, 23 listopada, do sprzedaży trafi siódmy tom nowej edycji Czarodziejek W.I.T.C.H. W nim znajdą się kolejne opowieści o magicznych dziewczynach, które otwierają czwarty podcykl całej serii. Dzięki uprzejmości wydawnictwa już dziś możemy zaprezentować przykładowe strony z publikacji, a komiks możecie zamówić m.in.na Egmont.pl

W tomie pojawią się komiksy oryginalnie wydane w numerach 73-84 magazynu. Jest to jednocześnie pierwsza połowa czwartej sagi W.I.T.C.H., czyli Nowej Wyroczni. W wydaniu kolejno zostaną przedrukowane historie Proces, Pragnienie serca, Trzepot skrzydeł, Ostatni sekret, Cała prawda i Żadnej nadziei. 384-stronicowe tom będzie kosztować 99,99 zł. 

Łącznie seria o Will, Irmie, Taranee, Cornelii, oraz Hay Lin składa się z 139 komiksów oryginalnie wydanych pomiędzy 2001 a 2012 rokiem. Przy cyklu stworzonym przez Elisabettę Gnome na zlecenie Disney Publishing Worldwide, pracowało wiele twórców znanych z kaczych i mysich komiksów m.in.  Francesco Artibani, Bruno Enna, Gianluca Paniello, Graziano Barbaro, Paolo Campinoti i Giada Perissinotto. Kolejne wydanie zbiorcze ma się pojawić w przyszłym roku.

Informacje o wszystkich zapowiedziach Egmontu znajdziecie na egmont.pl.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru