Czarodziejki W.I.T.C.H.: Księga 6 - premiera ostatecznie opóźniona

Tak jak można było się spodziewać, informacja na Empik.com o sierpniowej dacie premiery szóstego tomu Czarodziejek W.I.T.C.H. była błędem i ostatecznie komiks pojawi się dwa tygdonie później, 7 września. Nie wiadomo co spowodowało opóźnienie tomu, ale oby nie doprowadziło to do kolejnych opóźnień w harmonogramie wydawniczym Egmontu.

Przy okazji przypominamy, że 324-stronicowy tom będzie kosztować 99,99 zł, a pojawią się w nim się komiksy oryginalnie opublikowane w Polsce w numerach 63-72 magazynu zamykające cykl Królestwo Arkhanta, czyli kolejno Gra pozorów, Największy dar, Krople wolności, Cudza tożsamość i Zbuntowane dusze. Nie zabraknie w nim też materiałów dodatkowych.

Egmont parę miesięcy temu w swoim katalogu zapowiedział też kolejny, siódmy tom reedycji kultowej serii o czarodziejkach. Wówczas premiera albumu była zaplanowana na listopad, ale jest możliwe, że może się delikatnie przesunąć. W środku albumu znajdą się historie rozpoczynające czwartą linię fabularną, czyli Nową Wyrocznię. Wszelkie informacje o zapowiedziach zarówno Czarodziejek jak i innych komiksów Disneya będą pojawiać się na blogu w ciągu kolejnych miesięcy.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar