Kraina Lodu "Ukryta moc" - dziś oficjalna premiera

Choć teoretycznie nowy tom komiksu z bohaterami Krainy Lodu jest już dostępny od kilkunastu dni, to dokładnie dziś, 3 czerwca, wypada jego oficjalna premiera. Ukryta moc to już trzecia komiksowa opowieść o Annie i Elsie wydana przez Egmont. W albumie bohaterki będą próbowały rozwikłać sprawę zaginięcia Heddy, dziewczynki z sierocińca.
Wcześniej, w listopadzie poprzedniego roku, nakładem Egmontu pojawiły się dwa inne komiksy z serii - W poszukiwaniu siebie i Droga do domu, o których więcej informacji znajdziecie w archiwalnym tekście. Każdy z tomów zawiera ok. 60 stron komiksu, jest wydany w formacie B5, miękkiej oprawie oraz cenie okładkowej 29,99 zł.
Prezentacja najnowszego wydania pojawi się na blogu w ciągu kilku najbliższych dni, natomiast tutaj możecie znaleźć przykładowe strony z niego.

Kraina Lodu - Ukryta moc
Ilość stron: 68, Stron komiksów: 60
Skład:
- Ukryta moc - scen.  Joe Caramagna, rys. Kawaii Creative Studios - 3 części po 20 stron


Na ten moment nie wiadomo czy seria będzie kontynuowana.  W tegorocznym katalogu Egmontu nie pojawiła się zapowiedź czwartego tomu, który oryginalnie przez Dark Horse został wydany w poprzednim miesiącu. True Treasure w przeciwieństwie do wcześniejszych albumów nawiązuje także do Krainy Lodu II.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)