Kraina Lodu, Smerfy, Enola Holmes i Minecraft - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Wydawnictwo Egmont udostępniło przykładowe plansze z czerwcowych nowości komiksowych, które już stopniowo pojawiają się w księgarniach internetowych.

3 czerwca do sprzedaży trafi trzeci tom komiksów z uniwersum Krainy Lodu pod tytułem Ukryta moc. Jest to przedruk wydanej oryginalnie przez Dark Horse trzyczęściowej miniserii The Hero Within. Komiks został stworzony dla Disney Publishing Worldwide przez Joego Caramagnę i Kawaii Studio. Recenzję wcześniejszych tomów znajdziecie na blogu. Być może w późniejszym czasie po polsku ukaże się też czwarty album z serii, który wkrótce zostanie wydany w USA.

Tego samego dnia swoją premierę będzie miała Awanturę w wiosce Smerfów, czyli 9. album Smerfów. Tom, po raz pierwszy wydany w Polsce w 1998 roku, zawiera dwie historie stworzone przez Peyo - tytułową Awanturę w wiosce Smerfów, a także Gry Smerfolimpijskie.

Na początek czerwca planowana jest także premiera drugiego tomu Śledztwa Enoli Holmes Sereny Blasco. Podobnie jak album rozpoczynający serię, Sprawa lady Alistair zostanie wydana w twardej oprawie i cenie okładkowej 34,99 zł.

Do sprzedaży trafi także drugi komiks z uniwersum Minecrafta. Minecraft: Opowieści ze Świata Podstawowego to 88-stronicowy zbiór różnych opowieści stworzonych m.in. przez Hope Larson, Kevina Panetta, Rafera Robertsa oraz Ian Flynna.
Informacje o wszystkich komiksach Egmontu znajdziecie na swiatkomiksu.pl. 
 Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

  1. a co z tą kaczą gadką? Będzie?

    OdpowiedzUsuń
  2. Premiera 3 czerwca a dostałem smerfy i hrabiego w ostatni wtorek...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru