IDW ogłasza nowe daty premier komiksów

W związku z epidemią koronawirusa Diamond Comic Distributos, firma zajmująca się dystrybucją komiksów w sklepach komiksowych, pod koniec marca zaprzestała dostarczania nowych tytułów. Sytuacja zmieniła się wraz z połową maja, kiedy nowe komiksy zaczęły ponownie się ukazywać. W związku z tym IDW, wydawca m.in. zeszytowych komiksów Disneya w USA, podał rozpiskę tytułów, które pojawią się w kolejnych tygodniach.
17 czerwca pojawi się, oryginalnie zaplanowany na kwiecień, Uncle Scrooge #56, natomiast 19 sierpnia do sprzedaży ma trafić Uncle Scrooge #57. W ramach zeszytów pojawią się 2 i 3. część cyklu The New Adventures of the McDuck Dynasty, czyli kontynuacji Z dziejów Kaczego Rodu.
Natomiast 10 czerwca swoją premierę ma mieć Disney Comics and Stories #12, w którym pojawią się trzy historie z Goofym. A dokładnie 4 tygodnie później, czyli 8 lipca, do sprzedaży ma trafić Disney Comics and Stories #13, w którym pojawić miał się dobrze oceniany komiks Artibaniego i Pastrovicchio - Mickey in Miniature.
Na ten moment nie jest znana data premiery tytułów, które oryginalnie miały się ukazać w czerwcu, czyli 58. numeru Uncle Scrooge i 14. wydania Disney Comics and Stories.
Część komiksów zapowiedzianych na kolejne miesiące jest dostępna na Atom Comics.

źródło ilustracji: materiały prasowe - IDW

Komentarze

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś obraźliwego czy wulgarnego?

   Usuń
  2. Jakiś niestosowny filmik. I to chyba nie pierwszy raz.

   Usuń
  3. To był link do jakiegoś filmiku XD
   Obejrzałem go (jak jeszcze link był widoczny) i nie wiem co tam było obraźliwego, choć fakt faktem że to dziwne że gość wysyła takie linki tutaj.

   Usuń
 2. W końcu - już zdążyłem o nich zapomnieć :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)