Gigant Poleca 224 "Kwantomas kontratakuje" - skład i okładka - Kwantomas, Artibani i futbol

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont możemy zaprezentować okładkę Giganta Poleca, który pojawi się w sprzedaży pod koniec miesiąca. W Kwantomas kontratakuje czytelnicy poznają kolejną opowieść o złodzieju dżentelmenie, ale nie będzie to jedyny niezwykle ciekawy komiks, który pojawi się w wydaniu. Tom jest kopią majowego wydania Lustiges Taschenbuch.
Początek tomu prawdopodobnie uraduje każdego fana włoskich komiksów Disneya. Wydanie rozpoczyna całkiem nowa historia z Kwantomasem autorstwa Gervasio, a także podwójny, 45-stronicowy komiks Artibaniego i Pastrovicchio o Mikim, Elku i Elusiu, który przez Paperserę, największe forum miłośników kaczych komiksów na świecie, został okrzyknięty drugim najlepszym komiksem poprzedniego roku. Warto też wspomnieć o doskonałej ilustracji z Kwantomasem zdobiącej okładkę, a także o intrygującym komiksie z Mikim i Piotrusiem rozgrywającym się w czasach piratów.
Nie zabraknie też komiksów piłkarskich, które prawdopodobnie zostały zamieszczone w związku z pierwotnie zaplanowanymi na ten rok Mistrzostwami Europy. W taki sposób w tomie pojawią się dwie całkiem nowe historie piłkarskie, które narysowali Fecchi i Ferraris, a także, wydana oryginalnie w 2018 roku, piłkarską opowieść o Sknerusie oraz Hyziu, Dyziu i Zyziu.
Warto dodać, że w najnowszym Gigancie Poleca także została przedrukowana historia z Kwantomasem. Więcej informacji o tomie znajdziecie tutaj, tom dostępny jest także na Egmont.pl
Pamiętajcie, że nadal można zamawiać prenumeratę, w ramach której 6 kolejnych tomów Giganta kosztuje 60 zł.
Śledźcie także komiksydisneya.pl, ponieważ w ciągu kolejnych dni zasypiemy was niezwykle ciekawymi informacjami.
Tom w sprzedaży od 29 maja.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska, Ehapa

Komentarze

 1. A co z MGG 53?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skład MGG zostanie podany w dniu dzisiejszym.

   Usuń
  2. A na jakim wydaniu zostanie skopiowany? Czy to będzie Lustiges Taschenbuch Spezial 93 czy 94? A może jeden z tegorocznych Temapocket?

   Usuń
  3. Tak jak pisałem - dziś popołudniu pojawi się skład.

   Usuń
 2. A czy jest możliwość zamówienia gdzieś prenumeraty kaczora donalda, mamuta i megagiga?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. KD : teoretycznie tutaj https://prenumerata.ruch.com.pl/prenumerata-kaczor-donald ale darmowa jest tylko dostawa do kiosków Ruchu i czasem zdarzają się błędy w cenie czy liczbie wydań za dany okres. Z darmową dostawą do domu jak giganta- nie ma takiej prenumeraty. Podobnie MegaGiga i Gigant Mamut.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź. Czyli tylko w formie oldschoolowej jak teczki. Przyjemnie byłoby dostawać pocztą.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar