Okładki dwóch kolejnych tomów "Giganta Poleca"

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Egmont publikujemy okładki tomów Giganta Poleca zaplanowanych na koniec lipca i koniec września. Na blogu znajdziecie także teksty m.in. o majowym Gigancie, czerwcowym MegaGiga, wrześniowym Mamucie i tomach kolekcji Barksa i Rosy zaplanowanych na drugą połowę roku.
28 lipca do sprzedaży powinna trafić Wakacyjna katastrofa zawierająca komiksy z jednego z wakacyjnych tomów niemieckiego Lustiges Taschenbuch. Na razie nie wiadomo konkretnie jakie historie w nim się pojawią, lecz z pierwszych przecieków wynika, że zostanie przedrukowany m.in. całkiem nowy komiks Cavazzano i Faraciego - Paperino in: Le disavventure di un papero tenace.
Znany jest natomiast dokładny skład zapowiadanego na 29 września Sekretu mojego sukcesu. O tomie pisaliśmy już parę tygodni temu z powodu pojawienia się egzemplarza wydania na jednym z portali aukcyjnych.  W tomie pojawi się m.in. kolejny komiks z serii Donald Quest czy 64-stronicowe Klondike duetu D'Antona i Pastrovicchio.
Niniejszy tekst zamyka festiwal zapowiedzi tomów z komiksami Disneya na najbliższe miesiące jaki odbył się na łamach bloga w tym miesiącu. Warto przy okazji wspomnieć o cały czas dostępnej prenumeracie Giganta Poleca, a także o majowym Kaczorze Donaldzie, o którym informacje powinny pojawić się w najbliższym czasie.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Problem z Zombie Bombie i zakazanymi komiksami Barksa i Rosy

Gigant Poleca Extra 2023-08 "Święta na wesoło" - zapowiedź - Faraci, Intini i Nucci