Gigant Poleca 225 "Wakacyjna katastrofa" - skład - Cavazzano, Ferraris i Faraci

Jakie komiksy pojawią się w tegorocznym wakacyjnym Gigancie Poleca? W końcu możemy odpowiedzieć na to pytanie.  
Wakacyjna katastrofa będzie wydaniem pełnym ciekawych kaczych i mysich komiksów, nie zabraknie też historii stworzonych przez najznamienitszych twórców. Tom będzie kopią czerwcowego wydania Lustiges Taschenbuch.
Trudno wskazać jednego faworyta, ale co najmniej kilka historii zapowiada się naprawdę dobrze. W tomie pojawi się nowy komiks o Donaldzie autorstwa Faraciego i Cavazzano. Duet ten nie raz odpowiadał za doskonałe historie, więc tym razem może być podobnie. Ciekawie wygląda też komiks paragrafowy o Czarnym Piotrusiu i Fantomenie czy całkiem nowa historia o Donaldzie i Sknerusie autorstwa McGrealów i Faraciego.
Warto także zwrócić uwagę na inne komiksy, wśród których pojawiają się takie nazwiska jak Migheli, Molinari, Bosco, Held, Vitaliano, Vian czy Panniello. Nie zabraknie historii z Mikim, Superkwękiem, Dziobasem czy Hyziem, Dyziem i Zyziem. Wszystko to połączy komiks-ramka, czyli historia wiążąca wszystkie historie w jedną fabułę.
Natomiast już w przyszłym tygodniu do sprzedaży trafi Gigant Poleca, w którym pojawi się m.in. komiks z Kwantomasem. Więcej informacji o wydaniu znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, że nadal można zamawiać prenumeratę, w ramach której 6 kolejnych tomów Giganta kosztuje 60 zł.
Tom w sprzedaży od 28 lipca.

Komentarze

  1. Komiks-ramka był już w GP 68, 106, 128 i 170 o ile dobrze pamiętam, oby ten był tak dobry jak poprzednie.
    A w ogóle- Giganty w tym roku są ŚWIETNE, z tego co widać lipcowy i wrześniowy nie powinny zawieść, oby listopadowy nie odstawał od poprzednich.

    OdpowiedzUsuń
  2. Och, Giorgio Cavazzano nigdy dosyć! Jeden z moich ulubionych - jak nie ulubiony - rysowników kaczych przygód.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela