Usagi Yojmibo, Garfield, Fibi i Smerfy - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Na grudzień Egmont nie przygotował tylko pierwszego tomu kolekcji Rosy i kolejnego Barksa, lecz wiele innych ciekawych tytułów. Wszystkie z nich pojawiły w sprzedaży 4 grudnia, a dziś, dzięki uprzejmości wydawnictwa, prezentujemy z nich przykładowe plansze.

Jednym z najciekawszych tytułów wydanych w tym miesiącu jest czwarty tom Usagi Yojimbo Saga, reedycji serii Stana Sakaiego o króliku-samuraju przeznaczonej do ciut starszego czytelnika . Recenzję trzeciego tomu znajdziecie na blogu, a czwarty będzie się składał z historii wydanych oryginalnie w albumach pt. Pojedynek przy świątyni Kitanoji, Wędrówki z Jotaro oraz Ojcowie i synowie. Ponad 600 stron historii z jednego z najlepszych cyklów komiksowych.


Inną niezwykle interesującą grudniową nowością jest szósty tom Garfield. Tłusty koci trójpak. Wydanie zawiera humorystyczne paski o tytułowym kocie oryginalnie opublikowane od 18 maja 1987 do 25 listopada 1988. Recenzję pierwszych dwóch tomów znajdziecie na blogu.

Fibi i jednorożec: Jednorożec na wrotkach to drugi tom zbierający paski Dany Johnson, które najpierw ukazywały się w internecie, a obecnie także w gazetach. Historie opowiadają o przygodach kilkuletniej dziewczynki oraz jej magicznego jednorożca. Każdy tom zawiera ponad 200 stron historii.W grudniu tuż po premierze francuskiej po polsku został też wydany najnowszy album spin-offa Smerfów - Smerfy i Wioska Dziewczyn: Kruk. Album stworzyli Luc Parthoens i Alain Maury.
 
Informacje o wszystkich komiksach Egmontu znajdziecie na swiatkomiksu.pl.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!