Kolekcja Dona Rosy 1 "Syn Słońca" - przedpremierowa prezentacja

4 grudnia, czyli jutro do sprzedaży trafi pierwszy tom kolekcji Dona Rosy - Wujek Sknerus i Kaczor Donald. Syn Słońca. Jak w rzeczywistości prezentuje się wydanie rozpoczynające dziesięciotomową kompletną edycję dzieł Rosy? Poniżej znajdziecie zdjęcia prezentujące wydanie, które podesłał nam ComicBookGuy.


Syn Słońca liczy 208 stron i zawiera najwcześniejsze historie Rosy pochodzące z lat 1987-1988, które w Polsce zostały już niegdyś wydane jako czwarty Kaczogród z 2006 roku. W wydaniu znajdziecie m.in. tytułowy Syn Słońca - pierwszy komiks Rosy, Płynna gotówka - kontynuacja Barksowskiego Promień i kamień (KCB 3), czy protoplasta ŻiCSM - Ostatnia podróż do Dawson, a także cały zestaw krótszych komiksów. Atrakcją dla czytelników posiadających wcześniejsze wydanie są poprawione komentarze Rosy do każdego komiksu oraz nigdy wcześniej nieopublikowane w Polsce ilustracje, łącznie ponad 50 stron dodatków. Pełny skład podamy jutro przy okazji newsa z okazji premiery tomu.


Jak możecie zauważyć na zdjęciach - tom został wydany w tym samym formacie i standardzie co Kaczogród Carla Barksa. Najnowszy, szósty tom kolekcji z komiksami Barksa - W Krainie Wielkich Jezior - swoją premierę też ma zaplanowaną na jutrzejszy dzień. Oba tomy gorąco polecamy i mamy nadzieję, że w ciągu najbliższych dni uda się opublikować dodatkowe teksty poświęcone im i komiksom, które w nich się pojawiły.
Źródło ilustracji: materiały własne

Komentarze

 1. 'W wydaniu'. Nie 'We wydaniu' ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, jak się szybko wrzucam, to niestety zdarzają się błędy.

   Usuń
  2. w ,,historie" widać na jednym z kadrów jose i panchito

   Usuń
 2. Nie wiadomo kiedy drugi tom?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie marzec 2020, ale jeszcze chwilę poczekamy na potwierdzenie tej informacji.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela