"Kacze Opowieści" w listopadzie na Disney XD!

Za mniej niż miesiąc, na początku listopada, polski Disney XD wyemituje pięć nowych odcinków Kaczych Opowieści, w tym wcześniej pominięty świąteczny epizod. Na ekranie polskich telewizorów pojawią się też Kaczuch, pomnik Korneliusza Kwaczaka czy Magika. Podobnie jak we wrześniu, nowe odcinki będą emitowane o 17:30, a powtórki są planowane na 20:30.
Tak prawdopodobnie będzie wyglądał plan emisji poszczególnych epizodów:

4 listopada, 17:30 - What Ever Happened to Donald Duck?!
5 listopada, 17:30 - Happy Birthday, Doofus Drake!
6 listopada, 17:30 - A Nightmare on Killmotor Hill!
7 listopada, 17:30 - The Golden Armory of Cornelius Coot!
8 listopada, 17:30 - Last Christmas!

Niestety nadal nie wiadomo kiedy w Polsce pojawią się finałowe odcinki drugiego sezonu serialu. Istnieje duża szansa, że pięć ostatnich odcinków pojawi się jeszcze w grudniu, ale równie dobrze ich premiera może nastąpić w przyszłym roku.
W ramówce Disney XD na naziemna.info można też znaleźć inną interesującą pozycję. Od 21 do 31 października o 16:25 będzie emitowany 4-minutowy program Kacze Opowieści w jedną chwilę. Co to jest? Pod taką nazwą dwa lata temu emitowano krótkometrażówki przedstawiające bohaterów serialu. Teraz mają zostać wyemitowane odcinki 7-15, które prawdopodobnie oznaczają dwie inne serie krótkometrażówek z bohaterami Kaczych Opowieści - The World's Longest Deathtrap! i Dewey Dew-Night! (Dyzio ma głos). Czy w końcu pojawią się one po polsku? Oby.
W USA obecnie trwa przerwa w emisji nowych odcinków, trzeci sezon zgodnie z najnowszymi informacjami pojawi się dopiero w przyszłym roku.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Disney

Komentarze

 1. świetna wiadomość

  OdpowiedzUsuń
 2. Zrobiłbyś kiedyś 10 najlepszych (według ciebie) ,,Gigantów"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie czytałem wielu "Gigantów", więc ranking szybko nie powstanie.

   Usuń
 3. Tak długo się wstrzymywali z emisją świątecznego odcinka, żeby go puścić... na początku listopada?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świąteczne produkty już są w sklepach, więc aż tak mnie to nie dziwi.

   Usuń
  2. Ale to nie jest normalne, że w sklepach już będzie świątecznie. Powinni ten odcinek wyemitować w grudniu, wtedy to ich zwlekanie miałoby jakiś sens. A tak półtora miesiąca przed Świętami odcinek, który kompletnie nie pasuje do fabuły z wcześniejszych czterech.

   Usuń
  3. SlavekG, spokojnie. I tak pewnie wyemitują również w grudniu.

   Usuń
 4. Najlepiej, żeby ten odcinek wyemitowali 20 albo 21 grudnia, 22 raczej nie bo to niedziela, 23 w sumie też, bo czuć już wtedy całkowicie tą atmosferę Świąt, i nie będzie takiego wstydu. Choć to będzie wyzwanie, bo wtedy też leci Kevin i przeciętny młody widz będzie miał problem, czy oglądać jakieś wypociny co lecą o roku czy KO. Na marginesie-wczoraj na Polsacie czy czymś innym leciało już to barachło

  OdpowiedzUsuń
 5. Ile ja mam czekać na Glomtales?! Jeju nie wytrzymam muszę zobaczyć intro Górska i nową "super pracę" Magiki!

  OdpowiedzUsuń
 6. Super Super Super .Nowe odcinki Kaczych Opowieści wspaniale ale kurde trochę długo trzeba czekać na nowe odcinki no i właśnie ja również chcę zobaczyć Magike w pracy i Glomtales!!!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela