MILION WYŚWIETLEŃ BLOGA!

Po ponad 4,5 roku od startu Kaczej Agencji Informacyjnej udało się pokonać magiczną granicę. Dzisiaj o 12:19 zostało zanotowane MILIONOWE WYŚWIETLENIE.
Z tej okazji chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy regularnie odwiedzają bloga, ale też osobom, które tylko od czasu do czasu zerkają na niego. Bez was Kacza Agencja Informacyjna by nie istniała. W tym czasie pojawiło się aż 1247 wpisów, głównie poświęcone komiksom Disneya, ale też innym historyjkom obrazkowym.
Chciałbym też niezwykle gorąco podziękować osobom, które regularnie pomagają przy tworzeniu bloga, czyli Michałowi Jędryce, Bartłomiejowi Stanuli, Krzysztofowi Leszczewskiemu, Mateuszowi Lisowi i Maciejowi Kurowi, ale też całej rzeszy użytkowników, którzy przesyłają różne ciekawostki czy materiały poprzez maila lub Facebooka. Dzięki nim Kacza Agencja Informacyjna może w tak dobry i szybki sposób przekazywać najświeższe informacje i najciekawsze artykuły.
Mam nadzieję, że to nie ostatni milion komiksydisneya.pl i liczę, że w kolejnych latach polscy czytelnicy komiksów Disneya będą nadal mile zaskakiwani i na półki księgarń (a może też na cyfrowe nośniki) będą trafiać kolejne ciekawe publikacje.
Przy okazji zapraszam na Centrum Komiksów Disneya, gdzie poza treściami z bloga pojawiają się często całkiem nowe informacje (np. news o nowym wydaniu PKNA we Włoszech), na Instagrama kaczkofan oraz do kiosków by kupić tysięczny numer Kaczora Donalda. Cały czas trwa też wydarzenie Wszyscy kupujemy 1000. numer Kaczora Donalda, a także promocja na komiksy Disneya w Egmont.pl
Źródło ilustracji: Disney Publishing Worldwide - Marco Rota

Komentarze

 1. Gratuluje. Od kiedy śledzę Pana bloga, jestem na.bieżąco z kaczymi nowosciami!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje i dzięki za świetną robotę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulujemy, i życzymy kolejnych owocnych działań.

  Jednocześnie przestrzegamy i pragniemy życzyć, by portal nie stął się ofiara własnego sukcesu, tzn. by jego popularność i coraz większe ambicje nie stała się dla Twórcy zadaniem ponad jego siły, niezbędne do utrzymywania serwisu "żywym" i na odpowiednim poziomie (co jest wyzwaniem, któremu jak dotad udaje się podołac, oby tak dalej, jak najdłużej).

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i dziękuję!
  Niedawno trafiłam tu przez przypadek i dzięki temu dowiedziałam się o 1000. numerze KD. Kupiłam dla synka 5-letniego- może jest już w odpowiednim wieku by przejąć hobby po mamie (sama zbierałam KD w latach 1994- 2000 i z całej kolekcji przegapiłam w tym czasie tylko z 5 numerów; do dziś mam nawet legitymację prawdziwego fana Kaczora Donalda, którą widać na jednej ze starych okładek KD na tej dodatkowej wkładce. Jest na strychu w moim domu rodzinnym).

  pozdrawiam serdecznie Autorów i wszystkich Fanów Kaczora- małych i dużych.

  OdpowiedzUsuń
 5. 25 years old VP Accounting Courtnay Gallo, hailing from Swift Current enjoys watching movies like "Trouble with Girls, The" and Wood carving. Took a trip to Timbuktu and drives a Mercedes-Benz 540K Special Roadster. Najwiecej artykul

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)