Trzeci sezon "Kaczych Opowieści" opóźniony?!

O stworzeniu trzeciego sezonu Kaczych Opowieści wiadomo już od dawna, ponieważ Disney potwierdził jego produkcję już prawie rok temu. Pierwsze informacje wskazywały na to, że trafi on do telewizji jeszcze w tym roku, ale prawdopodobnie tak się nie stanie. Frank Angones, jeden z producentów wykonawczych serialu, stwierdził na Tumblrze, że dopiero w tym momencie studio odpowiedzialne za animacje przesyła pierwszy odcinek trzeciej serii, czyli pewnie do zakończenia produkcji minie jeszcze sporo czasu.
Oznacza to, że prawdopodobnie kolejny sezon serialu pojawi się dopiero w przyszłym roku, pewnie wiosną. Zgodnie z informacjami przekazanymi na SDCC, wystąpią w nim m.in. Kit Chmurołap, Gosalyn, Brygada RR, Goofy i Goofy oraz obsada znana z wcześniejszych odcinków. Prawdopodobnie więcej dokładnych informacji o serii pojawi się w miarę zbliżania się jej premiery.

Na razie jednak fani wyczekują na finał drugiego sezonu, który pojawi się w USA 12 września. Łącznie planowana jest premierowa emisja dziewięciu epizodów, fragment z pierwszego z nich, opowiadającego o przygodach Donalda na Księżycu, został ostatnio udostępniony przez Disney Channel.
Więcej informacji o wrześniowych premierach znajdziecie w osobnym newsie. We wrześniu nowe odcinki Kaczych Opowieści pojawią się też na antenie polskiego Disney XD. Od 9 do 13 września zostanie wyemitowanych 5 epizodów. Więcej o emisji w Polsce przeczytacie w osobnym newsie. Natomiast finałowe odcinki pierwszego sezonu we wrześniu pojawią się na TV4

Komentarze

  1. Nowe odcinki kaczych opowieści to jedyny powód dla którego czekam na wrzesień

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar