Lucky Luke, MLP i Usagi Yojimbo - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Egmont nie zwalnia i także w październiku dostarczy wielu ciekawych nowości. Wcześniej na blogu pojawiły się plansze z nowości, które dzisiaj trafiły do sprzedaży, a także z piątego tomu Kaczogrodu Carla Barksa. Teraz czas przyszedł na pozostałe tytuły, które pojawią się w sprzedaży 23 października.

W górę Missisipi to szesnasty tom klasycznej serii o przygodach Lucky Luke'a. Twórcami albumu są René Goscinny i Morris, a opowieść należy do jednych z najlepszych z początkowego okresu powstawania serii. Po polsku pierwszy komiks pojawił się w niewielkim formacie 8 lat, teraz po raz pierwszy pojawi się w rozmiarze A4.


Już tradycyjnie poza klasycznym albumem w październiku do sprzedaży trafi jeden z najnowszych albumów o samotnym kowboju. Twórcami Człowieka z Waszyngtonu są Laurent Gerra i Achdé.
Egmont także kontynuuje wydawanie komiksu My Little Pony. Przyjaźń to magia. 13 tom serii oryginalnie wydawanej przez IDW będzie kosztował nie 29,99 zł jak poprzednie wydania, lecz 39,99 zł.

 
W październiku pojawi się także kolejny tom standardowego wydania Usagiego Yojimbo. Choć Egmont obecnie przedrukowuje starsze albumy w ramach Sag (recenzję ich znajdziecie na blogu), to starsza edycja jest kontynuowana. Co ciekawe oryginalnie Ukryci to ostatni tom wydany przez Dark Horse, obecnie seria jest kontynuowana nakładem IDW w kolorze. Na razie nie wiadomo jak będzie wyglądała sytuacja z kolejnymi wydaniami zbiorczymi w Polsce.Informacje o wszystkich nowościach Egmontu znajdziecie na swiatkomiksu.pl.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)