Hilda i Władca gór - premiera na MFKIG [Komiksy dla wszystkich]

Dla fanów Hildy, doskonałej serii Luke'a Pearsona o dzielnej skandynawskiej dziewczynce, mamy świetną wiadomość - szósty tom serii, Hilda i Władca gór, trafi do sprzedaży już pod koniec września. Jego premiera została zaplanowana na tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier. 80-stronnicowy komiks, wydany w twardej oprawie i w formacie A4, będzie kosztował 45 zł, a już w tym momencie można go zakupić w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa Centrala. Co ciekawe, polska premiera została zaplanowana niedługo po oryginalnej, w USA i Wielkiej Brytanii komiks trafi na półki księgarń na początku września.
Przy okazji warto wspomnieć o tym, że w ostatnim czasie zostały dodrukowane wcześniejsze albumy serii, obecnie w sprzedaży są dostępne wszystkie opowieści, więc jest to doskonała okazja do skompletowania całości.
Jeżeli nadal nie znacie Hildy, to warto zerknąć do krótkiego tekstu o piątym albumie, który ukazał się w ramach świątecznej polecanki, albo do recenzji doskonałej animowanej adaptacji.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"Kaczogród Carla Barksa" cały czas raz na kwartał, lecz drożej

Gigant Poleca 237 "Niesamowity wynalazek" - zapowiedź - Gervasio, Nucci, Artibani

Gigant Poleca Extra 2022-02 "Wielka wędrówka" - zapowiedź - Turconi, Asteriti i Ferraris