Egmont w październiku: Asteriks, Lucky Luke i Fibi i jednorożec [Komiksy dla wszystkich]

Nie tylko piąty tom Kaczogrodu Carla Barksa trafi na półki księgarń w październiku, lecz Egmont przygotował na ten miesiąc wiele innych nowości.
16 października do sprzedaży trafi pierwszy tom serii Fibi i jednorożec (Phoebe and Her Unicorn) Dany Simpson. Jest to seria pasków komiksowych wydawana od 2012 roku, pierwszy tom zbiera historie opublikowane od 22 kwietnia do 18 listopada tego roku. Komiks zostanie wydany w kolorze, w formacie A5 i będzie liczył 224 strony. Tłumaczem będzie Mateusz Lis.
Tego samego dnia swoją premierę będzie miał piąty album Yakariego pod tytułem Yakari i grizli, a także 13. tom serii My Little Pony: Przyjaźń to magia.

18 października do kiosków trafi czwarty tom Marvel Komiks. O zmianie częstotliwości pisma więcej przeczytacie w osobnym tekście. 5 dni później, czyli 23 października, swoją premierę będą miały dwa kolejne tomy Lucky Luke'a - klasyczne W górę Missisipi Goscinny'ego i Morrisa oraz znacznie nowszy Człowiek z Waszyngtonu Laurenta Gerry i Achde.
Tego samego dnia pojawi się też kolejny tom Usagiego Yojimbo - Ukryci. Jest to ostatni tom zbierający komiksy o długouchym roninie wydane oryginalnie przez Dark Horse. Inną premierą przygotowaną na 23 października jest Чудесное лекарство, czyli rosyjska wersja Cudownego leku, albumu Kajko i Kokosza.
Natomiast dzień później, 24 października, równo z premierą światową, do sprzedaży trafi Córka Wercyngetoryksa. Okładka 38. albumu serii o Asteriksie i Obeliksie nie jest znana, ponieważ zwykle jest udostępniana parę tygodni przed premierą.
 Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ruszyła prenumerata "Giganta Poleca Extra" + grafik na cały rok!

MegaGiga 62 "Dworskie życie" - zapowiedź - dwa bardzo długie komiksy!

Gigant Poleca Special 2024-01 "Jaja jak berety!" - zapowiedź wielkanocnego tomu