"DuckTales: Remastered" wkrótce zniknie z oferty cyfrowych sklepów

Jeżeli do tej pory nie zdążyliście kupić DuckTales: Remastered, to możecie nadrobić to jedynie w ciągu kilkudziesięciu kolejnych godzin. Gra oparta na klasycznych Kaczych Opowieściach już wkrótce zniknie z oferty cyfrowych sklepów. Zgodnie z ogłoszeniem firmy Capcom, gra będzie dostępna na Steamie jedynie do nocy z 8 na 9 sierpnia, a z reszty sklepów zniknie w podobnym okresie. Od 9 sierpnia wszyscy, którzy wcześniej zakupili produkcję, nadal będą mogli ją pobierać, ale nie będzie możliwe jej kupno.
Z tej okazji gra jest dostępna w promocyjnych cenach. Na Steamie zapłacicie za nią jedyne 14,49 zł, wersja na Wii U kosztuje 4,49 funta, w sklepie Xboxa jest dostępna za 13,74 zł, natomiast w Play Station Store za grę trzeba zapłacić 63 zł.
DuckTales: Remastered to remake klasycznej gry na Nintendo Entertainment System z 1989 roku, która powstała na fali popularności Kaczych Opowieści. Wydany w 2013 roku remake w dużej części kopiuje rozgrywkę z oryginału, lecz prezentuje ją w zupełnie nowej oprawie graficznej będącej połączeniem ręcznie rysowanych postaci z trójwymiarowymi tłami. Jest to także jedna z ostatnich produkcji, w której wystąpili aktorzy znani z oryginalnej wersji serialu, m.in. zmarli w ciągu ostatnich lat Alan Young (Sknerus) i June Foray (Magika). Gra zebrała znakomite recenzje i do dziś jest uznawana za jeden z najlepszych remake'ów klasycznych gier. Tym bardziej warto ją znać, ponieważ do jednego z poziomów nawiązują Księżycowe odcinki nowych Kaczych Opowieści.

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)