"Kacze Opowieści" we wrześniu na Disney XD - szczegóły emisji

Czekacie na kontynuację księżycowego wątku Delli? Także po polsku kolejne odcinki z matką Hyzia, Dyzia i Zyzia pojawią się już wkrótce, a poza tym zostaną wyemitowane epizody m.in. z Agentem Kuprem czy Gąsią Skrzek.
Informacja o kolejnych odcinkach Kaczych Opowieści, które pojawią się we wrześniu na Disney XD, pojawiła się już parę tygodni temu, jednak dopiero dziś, po publikacji programu na przyszły miesiąc na programtv.naziemna.info, znane są szczegóły ich emisji.

9 września, 17:30 - The Golden Spear!
10 września, 17:30 - Nothing Can Stop Della Duck!
11 września, 17:30 - Raiders of the Doomsday Vault!
12 września, 17:30 - The Dangerous Chemistry of Gandra Dee!
13 września, 17:30 - The Duck Knight Returns!

We wrześniu pojawi się łącznie 5 odcinków serialu, które należą do epizodów 12-16 drugiego sezonu. Łącznie drugi sezon będzie składał się z 25 odcinków. Jeszcze nie wiadomo kiedy w Polsce pojawi się pominięty odcinek świąteczny oraz 9 ostatnich epizodów sezonu. Istnieje jednak spora szansa, że finałowe odcinki pojawią się jeszcze w tym roku po polsku. W USA ich emisja jest zaplanowana na początek września, o czym więcej przeczytacie w osobnym tekście
Warto zauważyć, że serial będzie emitowany o bardzo dobrej godzinie, a jeszcze o lepszej porze będą emitowane powtórki. Odcinki będą powtarzane tego samego dnia o 20:30. Na ten moment nie są planowane powtórkowe emisje w weekendy.


Kacze Opowieści na pewno nie zakończą się na drugim sezonie. Kolejna seria jest od dawna planowana, a w ostatnim czasie twórcy przedstawili plakat kolejnych odcinków z którego wynika, że wkrótce w serialu pojawią się m.in. Brygada RR, Kid Chmurołap, Goofy czy Daisy. Natomiast pierwszy sezon kaczej produkcji od sierpnia jest emitowany także na TV4.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Disney

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka