Korneliusz Kwaczak we wrześniowych "Kaczych Opowieściach"

Wrzesień będzie miesiącem należącym do Kaczych Opowieści. Od 9 do 13 września nowe odcinki będą emitowane na polskim Disney XD, o czym więcej przeczytacie w osobnej wiadomości, natomiast parę dni wcześniej, kolejne epizody pojawią się w USA. W dniach 4-7 września na amerykańskim Disney Channel zadebiutują 4 nowe odcinki Kaczych Opowieści. Znane są już tytuły poszczególnych epizodów i opis pierwszego z nich.

4 września - Happy Birthday, Doofus Drake! (Wszystkiego najlepszego, Kaczuchu!)
Louie teams with Goldie to scam their way through Doofus's dangerous party, while Huey pushes himself out of his comfort zone in his favorite online game.
Zyzio łączy siły ze Złotką by oszukać na niebezpiecznym przyjęciu Kaczucha, w tym samym czasie Hyzio zmusza się do wyjścia poza swoją strefę komfortu w swojej ulubionej grze.
5 września - A Nightmare on Killmotor Hill! (Mara na Górze Samochodowej!)
6 września - The Golden Armory of Cornelius Coot! (Złota zbrojownia Korneliusza Kwaczaka!)
7 września - Timephoon! (Fałszywy czas!)

Fanów najbardziej intryguje trzeci z wymienionych odcinków, ponieważ w jego tytule pojawia się imię założyciela Kaczogrodu. Niektórzy uważają, że być może w epizodzie pojawi się nie tylko Korneliusz Kwaczak, ale też Babcia Kaczka. Na razie nie jest znany nawet opis odcinka, więc ciężko nawet przewidzieć jego fabułę. 
Na ten moment nie wiadomo też, czy we wrześniu w USA zadebiutują jedynie cztery odcinki, czy więcej. Prawdopodobnie jednak dokładne informacje o emisji serialu w przyszłym miesiącu pojawią się w ciągu kilku najbliższych dni.
W ostatnim czasie pojawiło się też sporo informacji o przyszłości serialu. Twórcy przedstawili plakat jak i zwiastun kolejnych odcinków z których wynika, że wkrótce w produkcji pojawią się m.in. Brygada RR, Kid Chmurołap, Goofy czy Daisy. Natomiast pierwszy sezon serialu od sierpnia jest emitowany także na TV4.
Źródło ilustracji: materiały własne/prasowe - Disney

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela