Pierwszy zwiastun animowanej "Ryjówki przeznaczenia" [Komiksy dla wszystkich]

Tomasz Samojlik jest uznanym polskim twórcą przyrodniczych komiksów dla dzieci.  Ryjówka Przeznaczenia, jego najpopularniejsza seria, dotychczas zebrała bardzo pozytywne opinie wśród czytelników. Nic dziwnego, że komiks wkrótce doczeka się filmowej adaptacji, za którą odpowiedzialne będzie studio EGo FILM. Dzisiaj w internecie pojawił się pierwszy zwiastun filmu. Po raz pierwszy można go było obejrzeć podczas konwentu fantastyki Polcon.
Reżyserem obrazu jest Marcin Wasilewski, natmoiast za scenariusz odpowiadają Tomasz Samojlik i Maciej Kur. W rolę głównego bohatera wcieli się Grzegorz Drojewski.
Ze swojej strony mogę powiedzieć, że animacja w zwiastunie prezentuje się naprawdę ładnie. Postacie wyglądają jak na kartach komiksu, tła są bogate w detale, kolorystyka jest bardzo żywa, a muzyka niesamowicie klimatyczna. Także głosy wydają się być dobrze dobrane. Mam nadzieję, że animacja trafi do kinowej dystrybucji, gdyż będzie to miła odmiana od większości filmów animowanych wyprodukowanych w CGI.
Recenzję najnowszego komiksu napisanego przez Samojlika, pierwszego tomu Bardzo dzikiej opowieści pod tytułem Las złamanych serc, znajdziecie tutaj.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

30 lat "Kaczora Donalda": Miszmasz (2019-2024)