Pół miliona wyświetleń bloga i KONKURS! (WYNIKI)

WYNIKI: 
Po burzliwych obradach redakcji została podjęta decyzja, że zwycięzcami konkursu są:
- Tomasz Jarząbek
- Piotr (wiadomość otrzymana na maila)
Pakiety książek i komiksów zostaną wysłane zwycięzcom w przyszłym tygodniu. Prosimy o kontakt poprzez Facebooka lub maila.

Stało się! Po prawie 3,5 latach od startu bloga, dziś zanotowano półmilionowe wyświetlenie Kaczej Agencji Informacyjnej.
Z tej okazji chciałbym podziękować wszystkim czytelnikom za regularne odwiedzenia bloga, a także za uczestnictwo w dyskusjach czy to w komentarzach na blogu, czy na fanpage'u. Przy okazji także chciałbym podziękować Michałowi Jędryce, Mateuszowi Lisowi, Maciejowi Kurowi i Bartłomiejowi Stanuli, bez których ten blog nie wyglądałby dziś tak jak wygląda. Wielkie podziękowania śle też redakcji Egmontu, która zdecydowała się na wznowienie ŻiCSM (co doprowadziło do rekordowej liczby wyświetleń), a potem popełniła w nim wiele błędów (wówczas rekord został pobity).
Mam nadzieję, że w ciągu kolejnych miesięcy uda mi się dostarczać jak najwięcej najciekawszych newsów, recenzji i artykułów.
Z okazji przekroczenia granicy pół miliona wyświetleń, Kacza Agencja Informacyjna wraz z wydawnictwem AMEET organizuje konkurs, w którym są do wygrania dwa zestawy złożone z książek i komiksów. Każdy z zestawów zawiera dwie książki: Kacze Opowieści. Odlotowe zabawy i Kacze Opowieści. Zadanie: Naklejanie! oraz dwa komiksy: najnowsze numery Kaczora Donalda i MegaGiga.
By wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie:
Ile lat według Ciebie ma Sknerus McKwacz w nowych Kaczych Opowieściach? Odpowiedź krótko uzasadnij.
Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy egzemplarzami książki.
Odpowiedzi należy przesyłać poprzez komentarze pod postem o konkursie na Facebooku lub wysyłając maila pod adres komiksydisneya@gmail.com.
Konkurs trwa do piątku 13.07.2018 godziny 18:00. Wyniki zostaną opublikowane w ciągu kilku godzin po zakończeniu. Wysyłka nagród jest planowana na przyszły tydzień. W konkursie nie mogą uczestniczyć członkowie redakcji Centrum Komiksów Disneya lub/i Kaczej Agencji Informacyjnej.
Po ogłoszeniu wyników konkursu, administracja bloga skontaktuje się ze zwycięzcami w celu podania adresu do wysyłki. Informacje o adresie będą przetwarzane tylko w celu realizacji wysyłki książek poprzez Pocztę Polską.

Komentarze

  1. Gratulacje dla bloga! A tymczasem mamy już informacje, że pierwszy sezon Kaczych opowieści ma zakończyć się - na ten moment - 18 sierpnia: https://twitter.com/DisneyTVA/status/1016508928044216321

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru