Kacze Opowieści: Łuu-u! - premiera w Puls 2

Do tej pory nowe Kacze Opowieści były emitowane w Polsce tylko na kodowanych kanałach Disneya. Jednak już wkrótce się to zmieni. Według informacji ze strony programtv.naziemna.info 15 sierpnia o 12:40 Puls 2 wyemituje pierwszy, pilotażowy odcinek serialu pt. Łuu-u!.
Biorąc pod uwagę, że 15 sierpnia jest świętem państwowym i dniem wolnym od pracy, jest to świetna pora emisji odcinka. Trzeba też pamiętać, że Puls 2 jest kanałem dostępnym w naziemnej telewizji cyfrowej. Na stronie pojawił się też niepozbawiony błędów opis serialu:
Kaczor Donald niechętnie zabiera swoich bratanków: Hyzia, Zyzia i Dyzia, do domu ich samotnego wujka Sknerusa McKwacza. Zachwyceni jednak postacią, niegdyś legendarnego stryjka, trojaczki i ich nowo poznana przyjaciółka odkrywają rodzinne sekrety. Ożywiają także duchy z epickiej przeszłości Sknerusa, wysyłając rodzinę na przygodę swojego życia do Zagubionego Miasta - Atlantydy.
Na razie nie wiadomo czy stacja pokaże kolejne odcinki serialu. Obecnie znany jest program stacji jedynie do 17 sierpnia i nie ma w nim informacji o emisji kolejnych odcinków Kaczych Opowieści.
Przy okazji warto przypomnieć, że do tej pory w Polsce wyemitowano 14 z 25 odcinków pierwszego sezonu. Natomiast finał pojawi się w USA już 18 sierpnia. Nie wiadomo kiedy w Polsce zostaną wyemitowane kolejne odcinki, lecz nie nastąpi to wcześniej niż we wrześniu.
Źródło ilustracji: materiały własne/Disney

Komentarze

 1. Wyemitują i resztę. Przecież jednego odcinka by nie kupowali. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Napewno wyemitują reszte bo jednego odcibka nie opłaca sie kupywać i puls 2 emituje przeważnie wszystkie odcinki które rozpocznie to emituje do końca i np wyemituje odcinki KO do konca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oba Pulsy często nie emitują kupionych seriali do końca, jeżeli oglądalność nie jest zadowalająca. Tak było np. z "Muppetami". Pewnie KO to nie spotka, ale nic nie wiadomo.

   Usuń
 3. Super! Mam tylko nadzieję, że pozostałe odcinki będą puszczane w porach nieco bardziej przyjaznych ludziom pracującym... ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest święto, więc dlatego godzina taka, a nie inna.

   Usuń
 4. Niestety w dalszym harmonogramie puls 2 nie ma informacji o emisji nowych odcinków KO .

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela