Kacze Opowieści "Who is Gizmoduck?!" - dziś premiera w USA

Dziś, czyli 14 lipca, na amerykańskim Disney Channel o 9:30 (15:30 polskiego czasu) zostanie wyemitowany kolejny odcinek Kaczych Opowieści - Who is Gizmoduck?!. Jest to 19. epizod serialu wg kolejności emisji, natomiast 21. wg kolejności produkcji.
Tym razem głównym bohaterem odcinka będzie Robokwak, którego zamierza zatrudnić Mark Dziobs (Lin-Manuel Miranda przypominamy) do ochrony całego Kaczogrodu.. Nadal nie wiadomo kiedy odcinek zostanie wyemitowany w Polsce, lecz nie nastąpi to wcześniej niż w wrześniu.
W odcinku zadebiutuje matka Hydranta Pisanko-Cabrera, której użyczy głosu Selenis Leyva.
Dodatkowo, chcieliśmy poinformować, że zostało potwierdzone, że finałowy odcinek pierwszego sezonu Kaczych Opowieści zostanie wyemitowany 18 sierpnia. O sierpniowych odcinkach pojawi się osobny news.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Disney

Komentarze

 1. A kiedy napiszecie że w sierpniu nowe odcinki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Że w USA? Jest informacja na końcu. Jak się pojawią opisy (chyba jeszcze nie ma to pojawi się osobny news), a może nawet wcześniej, zobaczy się.

   Usuń
 2. Prawdopodobnie w Usa drugi sezon KO będzie w Październiku

  OdpowiedzUsuń
 3. A wiesz może który to jest odcinek wg kolejności produkcyjnej????

  The Other Bin of Scrooge McDuck. Chodzi mi o ten odc

  OdpowiedzUsuń
 4. "Strong working woman"... matko jak ja mam już dosyć tego typu postaci. Pani Dziobek jest już strong working woman. Nie zrozumcie mnie źle, nie jestem zdania, że kobiety do pracy się nie nadają czy coś takiego, ale odczuwam wyraźny przesyt takimi charakterami. Ja bym wolał zdecydowanie zobaczyć tę bezrobotną zrzędę ze starej serii... o wiele ciekawiej by to wyglądało i większa różnorodność by była. Takie jest moje zdanie przynajmniej

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - skład rocznicowego tomu - Barks, Taliaferro, Scarpa, Kelly

Gigant Poleca Special 2024-02 "Letnie klimaty" - zapowiedź - słynny komiks Castiego!