Bez nowych odcinków "Kaczych Opowieści" po polsku

Niestety na kolejne odcinki Kaczych Opowieści po polsku będziemy musieli poczekać dłużej, niż moglibyśmy spodziewać. Z najnowszych informacji (udostępnionych przez programtv.naziemna.info) wynika, że nowe odcinki serialu nie pojawią się ani w lipcu, ani w sierpniu. Oznacza to, że na emisję kolejnych odcinków będziemy musieli poczekać co najmniej do września. W USA obecnie odcinki są emitowane co tydzień, w soboty, a prawdopodobnie finał sezonu zostanie wyemitowany w przyszłym miesiącu. Więcej informacji o emisji w Stanach znajdziecie tutaj.
Prawdopodobnie przerwa w emisji nowych odcinków wynika z sezonu wakacyjnego, ponieważ latem polskojęzyczne kanały Disneya raczej nie emitują nowych odcinków seriali. Wydaje mi się, że najbardziej prawdopodobną opcją jest emisja nowych odcinków Kaczych Opowieści we wrześniu, kiedy cały sezon będzie mógł zostać wyemitowany do końca.
Jeżeli pojawią się jakiekolwiek nowe informacje o emisji serialu w Polsce, to na pewno poinformujemy o tym w osobnym newsie.

Komentarze

  1. Według mnie to bezsensowna przerwa w nadawaniu. Bo w Usa nadają we wakacje i z tego co wiem mają bardzo dobrą oglądalność. Ale u nas pewnie we wrześniu będą odci ki w cyklu codziennym tak jak odcinki od 1 do 10

    OdpowiedzUsuń
  2. Włanie wedłig mnie też bezsensu ta przerwa 3 mieisące trzeba czekać na nowe odcinki.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka