Cztery nowe odcinki "Kaczych Opowieści" w lipcu

Amerykański Disney Channel będzie kontynuował w lipcu emisję nowych odcinków Kaczych Opowieści. Po trzech epizodach wyemitowanych w czerwcu, w lipcu w każdą sobotę pojawi się nowy odcinek serialu o kaczkach. W pierwszym z nich pojawią się Gumisie, o czym pisaliśmy wcześniej, natomiast teraz chcemy zaprezentować opisy wszystkich zapowiedzianych odcinków.
Przypominamy, że na razie nie wiadomo kiedy nowe odcinki serialu pojawią się w Polsce, jednak nie stanie się to szybciej niż w sierpniu.

7 lipca, 15:30 - From the Confidential Casefiles of Agent 22! (Z tajnych akt Agenta 22!)
Webby learns how Scrooge and Mrs. Beakley first met while she helps Scrooge rescue her granny from the clutches of rival spy Black Heron. *April Winchell (“Mickey and the Roadster Racers”) and Corey Burton (“Mickey and the Roadster Racers”) guest star as Black Heron and scientist Ludwig Von Drake, respectively.
Tasia, w czasie gdy pomaga Sknerusowi uratować swoją babcię z rąk wrogiego szpiega - Czarnej Czapli, dowiaduje się o pierwszym spotkaniu Sknerus z Panią Dziobek,. *April Winchell ("Miki i raźni rajdowcy") i Corey Burton ("Miki i raźni rajdowcy") gościnie w roli Czarnej Czapli i naukowca Ludwiga Von Drake'a.
14 lipca, 15:30 - Who is Gizmoduck?! (Kto jest Robokwakiem?!)
As Fenton figures out how to be a hero, Mark Beaks offers to hire Gizmoduck and help him defend all of Duckburg. *Lin-Manuel Miranda (“Hamilton”) recurs as Fenton Crackshell-Cabrera/Gizmoduck.
W momencie gdy Hydrant pojmuje jak być bohaterem, Mark Dziobs chce zatrudnić Robokwaka i pomóc mu ochraniać cały Kaczogród. *Lin-Manuel Miranda ("Hamilton") powraca jako Hydrant Pisanko-Cabrera/Robokwak.
21 lipca, 15:30 - The Other Bin of Scrooge McDuck! (Inny skarbiec Sknerusa McKwacza!)
Lena’s loyalties are tested when Magica forces her to lead Webby on a raid to a facility full of Scrooge’s most dangerous artifacts to find his #1 Dime.
Lojalność Leny czeka test, kiedy Magika zmusza ją do zabrania Tasi w celu odnalezienia pierwszej dziecięciocentówki do budynku pełnego najniebezpieczniejszych artefaktów Sknerusa .
28 lipca, 15:30 - Sky Pirates…in the Sky! (Powietrzni piraci... w powietrzu!)
Feeling ignored, Dewey finds a new family: a band of singing and dancing pirates looking to rob Scrooge blind.
Dyzio, czując się ignorowany, znajduje nową rodzinę: bandę śpiewających i tańczących piratów chcących okraść Sknerusa.

Premiera odcinków 18-21 oznacza, że pierwszy sezon Kaczych Opowieści zbliża się ku końcowi. Do wyemitowania zostaną zaledwie 4 ostatnie odcinki (licząc podwójny, który prawdopodobnie będzie wieńczył sezon, jako 2). Prawdopodobnie w USA finał sezonu pojawi się w sierpniu lub we wrześniu. Trudno powiedzieć, kiedy zostanie wyemitowany w Polsce.

Źródło opisów: http://disneytvanimation.com/post/175291048683/july-synopsis
Źródło ilustracji: IGN

Komentarze

 1. Z majowego wycieku tytułów odcinków na Disney Wiki i IMDb (które sprawdziły się w 100% jeśli chodzi o tytuły odcinków wyemitowanych w czerwcu i mających być wyemitowane w lipcu) wynika, że zostały jeszcze tylko 3 odcinki, w tym jeden podwójny:

  - The Secret(s) of Castle McDuck!
  - The Last Crash of the Sunchaser!
  - The Night of De Spell!/The Day of the Ducks! (podwójny, finał)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To właśnie napisałem. 4 - licząc podwójny jako 2.
   Zgadza się to z liczbą podaną na początku - 25 (podwójne jako 2 liczone znów).

   Usuń
  2. Finał będzie w sierpniu W USA moje źródło http://disneytvanimation.com. Tam jest napisane , że jest planowany finał w sierpniu

   Usuń
 2. Super że będą nowe odcinki. Ciekawe kiedy polska pokaże nowe odcinki Kacze opowieści, i ile będzie odcinków 2 sezonu i czy polska wogule pokaże drugi sezon Kaczek. Zagraniczne odcinki które pojawiły się w czerwcu są dodawane na kreskówka zone, i równierż wszystkie odcinki po angielsku są dodawane na Rutube. Mam nadzieje że nowe odcinki będą w polsce w sierpniu, i że polska wyemituje 2 sezon Kacze opowieśći.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drugi sezon na pewno będzie na polskich antenach Disneya i trudno uwierzyć, aby było inaczej. Drugi sezon będzie mieć zapewne przybliżoną liczbę odcinków (ok. 25-26).

   Usuń
 3. Obyś miał racje. Ciekawe czemu disney chanel zrobił przerwe w nadawaniu nowych odcinków ???. Bo ja do tej pory oglądam te 3 nowe odcinki po angielsku. Ciekawe kiedy disney chanel pokaże brakujące odcinki??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo mają opóźnienie z przygotowaniem dubbingu (np.: aktorzy na urlopach ;)), albo wyszli z założenia, że w wakacje mało kto ogląda TV i nie ma sensu puszczać nowych odcinków w tym czasie. Obstawiam wrzesień, choć chciałbym się mylić.

   Usuń
 4. ale w usa nadają we wakacje i z tego co wiem to mają bardzo dobrą oglądalność i już przzed wakacjami zakończyli na 14 odcinkach. Ciekaw czy będą nowe odcinki w sierpniu lub we wrześniu wolałbym we wrześniu bo cały czas oglądam odcinki 15,16,17 po angielsku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Toznaczy wolałbym w sierpniu

  OdpowiedzUsuń
 6. Kontaktowałem sie z disney chanel polska i oni muwią że nie mają żadnych informacji czy w polsce zostaną pokażane wszystkie nowe odcinki kaczych opowieśći,więc nie wiadomo może disney chanel zakończył Kaczki na 14 odcinkach, obym się mylił i reszta odcinków pojawiła się w sierpniu lub we wrześniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie siej fermentu. Kolejne odcinki "Kaczych Opowieści" zostaną wyemitowane w Polsce.
   A powiedz mi, jak kontaktowałeś się z Disney Channel Polska? Przez Facebooka? Złota zasada brzmi, że osoby odpowiedzialne za fanpage wiedzą mniej niż fani. Przypominam, że przez miesiąc reklamowali premierę KO na kwiecień, choć pierwszy odcinek poleciał w marcu.

   Usuń
 7. Tak przez Faceboka kontaktowałem sie a co???

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie wiem czy to prawda ale tu jest napisane że 2 sezon Ko w USA w październiku. Źródło:https://www.google.pl/amp/s/ducktalks.com/2018/03/14/looks-like-season-2-of-ducktales-2017-is-coming-in-october/amp/

  OdpowiedzUsuń
 9. Niestety w sierpniu bez nowych odcinków w Polsce. Potwierdzone info.

  OdpowiedzUsuń
 10. A kiedy będziecie pisać o tym??

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela