Kacze Opowieści "Sky Pirates… in the Sky!" - dziś premiera w USA

Czas na występ Don Karnage'a w nowych Kaczych Opowieściach. Postać znana z serialu Super Baloo wystąpi w odcinku Sky Pirates… in the Sky?! (Powietrzni piraci... w powietrzu?!), który pojawi się dziś (28 lipca) na amerykańskim Disney Channel o 9:30, czyli 15:30 polskiego czasu. Jest to 21. epizod serialu według kolejności emisji, natomiast 19. według kolejności produkcji.
Fabuła odcinka będzie się toczyła dookoła powietrznego pirata, który pod opiekę weźmie jednego z siostrzeńców - Dyzia. Pirata będzie dubbingował Jaime Camil, a także pojawią się piosenki śpiewane przez piratów. Nadal nie wiadomo kiedy odcinek zostanie wyemitowany w Polsce, lecz nie nastąpi to wcześniej niż we wrześniu.

Sezon zbliża się ku końcowi, ponieważ do jego końca zostały zaledwie 3 odcinki (w tym jeden podwójny). Natomiast w przyszłotygodniowym odcinku Kaczych Opowieściach pojawią się rodzice Sknerusa - Fergus McKwacz i Kaczencja O'Draka. Więcej o tym, jak i innych odcinkach zaplanowanych na sierpień, napiszemy jutro.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Disney

Komentarze

 1. Ciekawe kiedy 2 sezon może znów rozpoczną 23 Września na 31 urodziny KO.

  OdpowiedzUsuń
 2. A propo równierż finału KO tam gdzie pokazywali zwiastun to musze powiedzieć że jak pokazali kawałek twarzy magiki to bardzo dziwnie wygląda lepiej wyglądała w starych odcinkach KO, zna może ktoś strone gdzie są te odcinki od 15 do 20 po angielsku bo w polskim dubbingu nie ma i czy są dostępne na jakiejś polskiej stronie po angielsku???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.kreskowkazone.pl/odcinki-online_kacze-opowiesc

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela