Kwalutek i Sknerus w "Trzech Caballeros"!

Pamiętacie obrazek z Legendy o Trzech Caballeros, który udostępniliśmy kilka dni temu? Praktycznie wszyscy jednoznacznie stwierdzili, że obrazek przedstawia Caballeros i Ludwiga von Drake'a (Profesora Kwaczyńskiego). Okazało się jednak, że chodzi o zupełnie inną postać, która jest znana szczególnie fanom Życia i czasów Sknerusa McKwacza. Mowa o Kwalutku Kwaczaku, który był synem Korneliusza Kwaczaka i założycielem Młodych Skautów.
Jego udział w serialu potwierdza fragment pierwszego odcinka Trzech Caballeros, w którym Donald dostaje po nim w spadku dom.
Kwalutek nie jest jedyną postacią z komiksów, która pojawi się w serialu. Przynajmniej w jednej scenie pojawi się Sknerus McKwacz. Scena z miliarderem została udostępniona przez jednego z użytkowników Tumblra. W przypadku Sknerusa nie wiadomo, czy pojawi się on tylko w tej scenie, czy może w większej roli.
Dodatkowo wcześniej został potwierdzony występ Kizi, Mizi i Fizi, czyli siostrzenic Daisy. W pierwszym odcinku serialu można także dostrzec rodziców Donalda na obrazie, a akcja odcinka rozgrywa się w New Quackmore. Quackmore to imię ojca Donalda, Kaczora Kwaczymona, po angielsku
 Źródło ilustracji: Tumblr

Komentarze

 1. Odpowiedzi
  1. Wspominam o postaciach komiksowych, a Daisy to raczej nie postać wywodząca się z komiksów.
   A powiedz jeszcze - o występie Babci Kaczki czy Gęgula nie słyszałeś? Bo jeszcze z takich komiksowych postaci to ich brakuje (licząc wszystkie seriale).

   Usuń
  2. Nie bardzo :/ Ale chętnie zobaczę czy to w Caballeros czy w Kaczych Opowieściach (choć to pierwsze moim zdaniem bardziej cieszy oko xd)

   Usuń
 2. Ta styl animacji bardziej mi się podoba niż nowe "Kacze opowieści"...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami...nowy styl animacji "Kaczy opowieści" jest w "NAJLEPSZYM" wypadku średni (dla mnie ale generalnie jest dziadowski) o charakterze postaci już nie będę się wypowiadać.Dlatego sie zastanawiam czemu nie mogli ich zrobić jak "Trzech Caballeros" zachowując ducha oryginalnych "KP"

   Usuń
  2. Dobrze by było, gdyby w Polsce na DVD ukazał się oryginalny film Disney'a "Trzej caballeros" z 1944 roku.

   Usuń
 3. Na YouTube są już odcinki w języku angielskim: https://www.youtube.com/watch?v=jzSeNuMLHgc

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzech Caballero, nie Caballeros.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obie formy poprawne - https://sjp.pl/Caballeros
   Na dodatek przyjmujemy wersję, która funkcjonuje we wszystkich bazach zbierających informacji o filmach, a także w tłumaczeniu tytułu filmu na inne języki europejskie.

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela