Kacze Opowieści "Jaw$!" - dziś premiera w USA

Kacze Opowieści powracają z nowymi odcinkami! Tym razem niestety tylko w USA, gdzie dziś zostanie wyemitowany Jaw$! - 15. odcinek wg kolejności emisji, a 16. zgodnie z kolejnością produkcyjną. W tym odcinku skarbiec Sknerusa zaatakują gotówkożerne rekiny. Spodziewajcie się też występu pewnej znanej czarownicy.Odcinek zadebiutuje na amerykańskim Disney Channel dziś (w sobotę 16 czerwca) o godzinie 9:30, czyli 15:30 polskiego czasu.
 Natomiast już za tydzień zostanie wyemitowany odcinek pt. The Golden Lagoon of White Agony Plains!. W odcinku zadebiutuje Złotka O'Gilt, dawna miłość Sknerusa z Klondike. W oryginalnej wersji w roli Złotki wystąpi Allison Janney, tegoroczna zdobywczyni Oskara. Disney udostępnił pierwszy fragment z przyszłotygodniowego odcinka.
Dla fanów czekających na oryginalną wersję mamy kolejną doskonałą wiadomość - w lipcu w USA zostaną wyemitowane cztery kolejne odcinki serialu. Niestety polscy fani będą musieli na razie obejść się smakiem, ponieważ polski Disney Channel nie planuje emisji nowych odcinków ani w czerwcu, ani w lipcu.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Disney

Komentarze

 1. Wierząc wikipedii "Jaw$" zadebiutują w Polsce 7 lipca

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W lipcu bez nowych odcinków w Polsce. Potwierdzone info.

   Usuń
 2. wikipedia kłamie nrazoe program jest dostępny do 11 lpica więc może puźniej będą nowe odcinki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znana jest rozpiska nowych odcinków na antenach Disneya do końca lipca - nie ma wśród nich "Kaczych Opowieści".

   Usuń
  2. Prosz podać źródło programu spisu odcinkow disney chanel

   Usuń
  3. http://programtv.naziemna.info/program/stacja/disneychannel=2018-07-14

   Usuń
 3. A propo KO znalazłem ostatnio gubiąc sie w odmętach Youtube taki filmik: https://www.youtube.com/watch?v=xyZHkHgtvas Pojawia się wnim von Drake (chyba, ma inne imię, ale wygląd by na to wskazywał). i zdaje się, ze komiks też oficjalny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A skąd Radoslaw Koch wiesz że w lipcu nie będzie żadnych nowych odcinków w Polsce i że kolejne 4 w lipcu będą na amerykańskim disney chanel???

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca Extra 2024-04 "Poradnik Młodego Skauta" - zapowiedź - Nucci, Martina i Andersen

Gigant Mamut 41 "Podróże małe i duże" - dziś premiera - kapitan Nemo, Kwantomas i Vicar