Fantagraphics zapowiada "Życie i czasy Sknerusa McKwacza"!

Obecnie polscy czytelnicy bez problemu mogą kupić kompletne wydanie Życia i czasów Sknerusa McKwacza Dona Rosy. Może posiadające kilka wad, ale jednak zawierające całą sagę. Inaczej jest jeżeli ktoś chce zapoznać się z sagą w oryginale, ponieważ ostatnie wydanie ŻiCSM po angielsku ukazało się dekadę temu i obecnie jest warte małą fortunę. Co prawda, Fantagraphics w tym roku kończy wydawać pełną kolekcję komiksów Rosy, jednak w celu zapoznania się z cyklem trzeba kupić aż 6 z 10 tomów serii. Dla czytelników zainteresowanych oryginalnym wydaniem sagi Rosy mamy doskonałą informację.
W 2019 roku Fantagraphics w dwóch tomach wyda całość The Life and Times of Scrooge McDuck!
Pierwszy tom nowej edycji jest zaplanowany na 26 lutego 2019 roku. Będzie on miał 248 stron i będzie wydany w formacie A4 oraz w cenie 29.99 $. Oprócz komiksów będzie on zawierał bogaty zestaw artykułów, prawdopodobnie będą to te same artykuły co w kolekcji Rosy.
W przeciwieństwie do wcześniejszych edycji, pierwszy tom nie będzie zawierał 12 podstawowych rozdziałów cyklu, ponieważ co zostało podkreślone w opisie na Amazonie, będzie to pierwsze wydanie zawierające komiksy w chronologicznym porządku. Oznacza to, że rozdziały dodatkowe cyklu będą przeplatać wcześniej wydane rozdziały. Prawdopodobnie w tomie pojawią się rozdziały 0-VI oraz 3B i 6B.
Jeżeli pojawi się więcej szczegółów dotyczących wydania, na pewno poinformujemy o tym na blogu.

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka