Pakiet z pierwszymi "Agentami i detektywami" w Empikach!

Od pewnego czasu zadawaliście pytania, gdzie można zdobyć pierwsze tomy kryminalnej serii Giganta Poleca Extra - Agenci i detektywi. Teraz w końcu możemy odpowiedzieć na nie. 

Do Empików trafiły pakiety zawierające pierwsze tomy Agentów i detektywów, z których każdy zawiera dwa 320-stronicowe komiksy i kosztuje 22,99 zł. Nie możemy na 100% potwierdzić, że każdy pakiet zawiera 1. i 2. tom, ale przynajmniej w przypadku większości egzemplarzy tak wygląda. Oczywiście podobnie jak w przypadku wcześniejszych tego typu reedycji, może się okazać, że zdarzają się wyjątkowe sytuacje, gdy jakiś z pakietów zawiera np. dwa egzemplarze 1. tomu. Pakiety są dostępne na empik.com, ale można je też znaleźć stacjonarnie.

Przypominamy, że Agenci i detektywi to jedna z kilku serii wydawanych w ramach Giganta Poleca Extra. W tym roku zostały wydane jej dwa kolejne tomy, z których czwarty jest obecnie szeroko dostępny w kioskach. Każdy tom liczy 320 stron, jest wydany w formacie A5 i zawiera wiele kryminalnych opowieści z kaczkami i myszami.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

 1. Bardzo dziękuję za te informacje, właśnie zamówiłem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Zielonej Górze możecie nie szukać - już tam byłem ;> stokrotne dzięki Radziu <3

   Usuń
 2. A kiedy bedą nowe pakiety ze zwykłymi giganttami?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak często ukazują się ukazują się pakiety Gigant poleca?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru