Herkules, Cedryk i Kumpelki - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

Na koniec miesiąca, szczególnie w przypadku familijnych tytułów, Egmont nie przygotował wiele nowości, ale kilka komiksów się pojawi, w tym pierwszy album nowej serii. Warto pamiętać, że dziś do sprzedaży trafiły też dwa komiksy Disneya: nowy tom kolekcji Barksa i Miki podróżuje w czasie. Poniżej znajdziecie przykładowe strony z wybranych nowości, natomiast kupicie je w dobrych księgarniach, w tym także na Egmont.pl.  

Herkules agent międzygalaktyczny to komediowy cykl SF opowiadający o uczniach kosmicznej akademii szkolącej przyszłych agentów mających chronić dzieci w całej galaktyce. Serię stworzyli Vincent Zabus i Antonello Dalena (znany m.in. z Ernesta i Rebeki oraz komiksów Disneya) i na razie składa się z trzech tomów. Pierwszy to Małgosia, dziewczynka z lodówki.  

Dzisiaj do sprzedaży także trafił się drugi zbiorczy tom cyklu Cedryk, klasycznej serii o zabawnych perypetiach kilkuletniego chłopca i jego zwariowanej rodziny stworzonej przez Raoula Cauvina i Laudeca. W środku liczącego 144 stron tomu Dziadek skater znajdują się oryginalne albumy 7-9, czyli Dziadek skater, Przerwana lekcja oraz Pasożyt kanapowy. Swego czasu w polskiej telewizji był emitowany serial animowany oparty na komiksie.

 Premierę ma też trzeci tom humorystycznej serii opowiadającej o perypetiach nastoletnich dziewczyn - Kumpelki. W albumie Kumpelki na zabój czytelnik może znaleźć kilkadziesiąt gagów związanych z grupą koleżanek i ich codziennymi przygodami. Cykl został stworzony przez Christophea Cazenove (autora m.in. Sisters) i Philippea Fenecha i obecnie liczy już 13 albumów.  

Informacje o wszystkich tytułach Egmontu znajdziecie na Egmont.pl.

Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela