Smerfy, Garfield, Gwiezdny zamek, Kasia i jej kot - przykładowe strony [Komiksy dla wszystkich]

W poprzednim tygodniu swoją premierę miało wiele interesujących komiksów od wydawnictwa Egmont. Parę dni temu pokazywaliśmy przykładowe strony z Kaczogrodu Carla Barksa, którego oficjalna premiera została ustalona na jutro, dziś natomiast zapraszamy do zerknięcia na plansze z paru innych tytułów. 

15 kwietnia do sprzedaży trafił ósmy album Smerfów pod tytułem Z życia Smerfów. Album zawiera 52 jednostronicowe historyjki napisane i zilustrowane przez Peyo, przez co pozycja jest łakomym kąskiem dla wszystkich fanów historii o niebieskich ludzikach.


Inną nowością, która miała premierę w tym samym dniu, jest czwarty tom Garfield - Tłusty koci trójpak. 288-stronicowy tom zawiera paski Jima Davisa oryginalnie opublikowane od października 1983 do sierpnia 1985.


Tydzień temu zadebiutował też czwarty tom Gwiezdnego zamku Alexa Alice. W czwartym tomie serii - Francuz na Marsie - bohaterowie trafiają na powierzchnię czerwonej planty. Czas na kolejne kilkadziesiąt stron przygód inspirowanych twórczością Verne.

15 września swoją premierę miał też nowy tytuł z linii wydawniczej Komiksy są super - Kasia i jej kot. Pierwszy tom wydania zbiorczego serii Cazenove (autora Sisters), Richeza, i Ramona zawiera prawie 150 stron komiksów oryginalnie zawartych w trzech albumach.
 
Wszystkie wyżej wymienione tytuły kupicie na rozpoczynających się jutro Warszawskich Targach Książki.  Informacje o wszystkich nowościach Egmontu znajdziecie na swiatkomiksu.pl.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Egmont Polska

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka