Kacze Opowieści "Nothing Can Stop Della Duck!" - dziś premiera

Co to był za cliffhanger... Jeżeli nie widzieliście wyemitowanego w piątek The Golden Spear!, to ostrzegamy, że news zawiera spoilery zdradzające finał odcinka.
Ciąg dalszy historii Donalda i Delli zostanie pokazany dziś o 21:00 w epizodzie pt. Nothing Can Stop Della Duck! (Nic nie powstrzyma Delli!), który pojawi się na antenie amerykańskiego Disney Channel. Będzie to dwunasty odcinek drugiego sezonu Kaczych Opowieści zgodnie z kolejnością emisji, a trzynasty według numeracji produkcyjnej.
Czy w odcinku zostanie wyjaśnione co się stało z Donaldem? Czy może epizod tylko skupi się na powrocie Delli do rodziny? Tego niestety nie wiadomo, ale zapowiada się kolejny świetny odcinek produkcji.
Na razie Disney udostępnił fragment pochodzący z początku odcinka:
Więcej informacji o wszystkich zaplanowanych na maj odcinkach znajdziecie w osobnym newsie. Uwaga! Dodatkowo 17 maja pojawi się epizod z udziałem Darwking Ducka. Natomiast kolejne przygody Kaczej Rodziny w polskiej wersji językowej będą emitowane od 3 czerwca.
Jutro (prawdopodobnie) zostanie przerwany ciąg odcinków z Dellą w roli głównej, Raiders of the Doomsday Vault będzie opowiadał o poszukiwaniach przez Dyzia złotego nasiona fasoli.

Komentarze

  1. Nie wiem kto bedzie dubbingował Dellę w polskiej wersji -ale przyszło mi na myśl, że Edyta Jungowska to byłby doskonały wybór.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Poleca 246 "Tajemnicza świątynia" - zapowiedź - Fecchi, Ferraris, Michelini

MegaGiga 60 "Ku przestworzom!" - zapowiedź - Scarpa, De Vita, Asteriti

Niezwykłe losy Sknerusa McKwacza - przykładowe strony