Disney XD wyemituje kolejne odcinki "Kaczych Opowieści"!

Jeżeli czekaliście na polską wersję odcinka o księżycowych przygodach Delli, to mamy dla was doskonałą wiadomość. W najbliższym czasie nie tylko w USA zostaną wyemitowane kolejne odcinki Kaczych Opowieści, ale także w Polsce. Już w czerwcu na Disney XD pojawi się 5 kolejnych odcinków serialu, w których wystąpią m.in. Della, Dijon, Lena, Forsant czy Kwakerfeller.
Nowe epizody produkcji będą emitowane od 3 do 7 czerwca o 17:30. Powtórki odcinków są planowane na 12:30 oraz w weekendy od 17:00 do 18:00. Jak wynika z programu ze strony programtv.naziemna.info, tym razem serial nie będzie emitowany w kolejności produkcji:

3 czerwca, 17:30 - What Ever Happened To Della Duck?!
4 czerwca, 17:30 - Treasure of the Found Lamp!
5 czerwca, 17:30 - The Outlaw Scrooge McDuck!
6 czerwca, 17:30 - The 87 Cent Solution!
7 czerwca, 17:30 - Friendship Hates Magic!

Najważniejszą zmianą jest pominięcie świątecznego odcinka, Last Christmas!, który prawdopodobnie w Polsce pojawi się dopiero w okolicy świąt. Podobnie jak w USA Friendship Hates Magic! zostanie wyemitowany później niż by wynikało z kolejności produkcji (powinien to być 8. odcinek drugiej serii). Mimo to chyba każdy z zapowiedzianych na czerwiec epizodów prezentuje się niezwykle ciekawie.

Źródło ilustracji: Disney

Komentarze

  1. Przepraszam a czy na Disney XD Kacze Opowieści Sezon 2 Odcinek 7 Co się stało z Kaczką Dellą nie może być emitowany na Disney XD 1 Czerwca akurat w Dzień dziecka o 17:30

    OdpowiedzUsuń
  2. A kto w polskiej wersji będzie dabingował Dellę.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Gigant Mamut 42 "Dom strachów" - zapowiedź - Mottura, Scarpa, Fecchi i crossover

Gigant Poleca 255 "Cyberigrzyska" - okładka