Kacze Opowieści "The Golden Spear!" - dziś premiera

Wielki powrót Delli! O 21:00 (polskiego czasu) na amerykańskim Disney Channel pojawi się kolejny odcinek Kaczych Opowieści pt. The Golden Spear! (Złota włócznia!). Będzie to jedenasty epizod drugiego sezonu zgodnie z kolejnością emisji, a dwunasty według numeracji produkcyjnej.
Odcinek będzie opowiadał o dalszych losach Delli na Księżycu, czyli będzie on bezpośrednią kontynuacją wyemitowanego w marcu What Ever Happened To Della Duck?!. Czy matka Hyzia, Dyzia i Zyzia powróci w nim na Ziemię? Tego będzie można dowiedzieć się tylko oglądając odcinek.
Disney udostępnił krótki fragment pochodzący z dzisiejszego epizodu.
Więcej informacji o wszystkich zaplanowanych na maj odcinkach znajdziecie w osobnym newsie. Natomiast kolejne epizody Kaczych Opowieści w polskiej wersji językowej będą emitowane od 3 czerwca.
W trakcie weekendu nastąpi niewielka przerwa w emisji nowych odcinków serialu, lecz będzie trwała ona tylko do poniedziałku. Za 3 dni czas na kolejną opowieść z Dellą w roli głównej, czyli Nothing Can Stop Della Duck!.

Komentarze

  1. Uwaga spoiler    Biedny Donald....

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiem kto bedzie dubbingował Dellę w polskiej wersji -ale przyszło mi na myśl, że Edyta Jungowska to byłby doskonały wybór.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Nasz wielki Donald - przykładowe strony

Komiksowe premiery - czerwiec 2024 - urodzinowy Donald, muzyczny MegaGiga i Sknerus od Marvela