Kacze Opowieści "The Outlaw Scrooge McDuck!" - dziś premiera

Historia postaci Johna Kwakerfellera jest skomplikowana. Miliarder jedynie raz pojawił się w komiksie Barksa z 1961 roku i nigdy w większym stopniu nie podbił amerykańskiego rynku. Jednak bardzo szybko Włosi zaczęli masowo produkować komiksy z nim, przez co postać stała się popularna w całej Europie i Brazylii. Dziś, po 58 latach, Kwakerfeller po raz pierwszy pojawi się w animacji.
O 21:00 (polskiego czasu), na amerykańskim Disney Channel pojawi się odcinek pt. The Outlaw Scrooge McDuck! (Sknerus McKwacz wyjęty spod prawa!). Będzie to dziewiąty wyemitowany epizod drugiego sezonu, a dziesiąty zgodnie z kolejnością produkcji.
Nie są znane dokładne szczegóły odcinka, wiadomo tylko że Kwakerfellerowi użyczy głos John Hogman, autor książek, aktor i komediant. To także on udostępnił obrazek przedstawiający miliardera.
Więcej informacji o wszystkich zaplanowanych na maj odcinkach serialu znajdziecie w osobnym newsie. Natomiast nowe odcinki w polskiej wersji językowej będą emitowane od 3 czerwca.
Na jutro jest zaplanowana premiera kolejnego epizodu produkcji, w The 87 Cent Solution! Sknerus w wpadnie w manię, która może doprowadzić go do przemiany... w Forsanta.
Źródło ilustracji: materiały prasowe - Disney

Komentarze

  1. Super! Kwakerfeller to mój ulubiony antagonista z komiksów. Zawsze się śmieję, gdy na końcu zjada swój melonik! Z niecierpliwością czekam na jego animowany debiut!

    OdpowiedzUsuń
  2. odcinek jest już dostępny za darmo w internecie od godziny 10;20

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru