Kacze Opowieści "The Duck Knight Returns!" - dziś premiera

Oj, powieje grozą! Dziś o 21:00 na amerykańskim Disney Channel zostanie wyemitowany odcinek z Darkwing Duckiem w roli głównej - The Duck Knight Returns! (Powrót kaczego rycerza!). Będzie to szesnasty odcinek drugiego sezonu, a także ostatni wyemitowany w maju.
Precyzując, to raczej nie Darkwing Duck będzie głównym bohaterem odcinka, lecz Jim Starling, aktor grający Darwkinga w ulubionym serialu Śmigacza. W tej roli powróci Jim Cummings, a Tad Stones, pomysłodawca serialu Darkwing Duck, zagra ochroniarza Tada. Poza tym pojawią się Śmigacz i Dyzio, a jednej z postaci głosu użyczy Edgar Wright, reżyser m.in. filmu Baby Driver. Przy okazji warto zauważyć, że tytuł epizodu nawiązuje do komiksu Brilla i Silvaniego wydanego w 2010 roku przez Boom
Oto fragment pochodzący z odcinka, który został udostępniony parę dni temu przez Disneya:
Niestety nie wiadomo na razie kiedy kolejne odcinki Kaczych Opowieści pojawią się w USA, lecz najnowsze informacje wskazują na to, że nie nastąpi to wcześniej niż w lipcu. Wiadomo natomiast, że Polsce kolejne nowe epizody produkcji będą emitowane od 3 czerwca.
Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez Disneya w poprzednim roku, drugi sezon serialu ma liczyć 25 odcinki, co oznacza, że do wyemitowania zostało jeszcze 9.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru