17 maja powieje grozą - Darkwing Duck w "Kaczych Opowieściach"!

Już 17 maja w Kaczych Opowieściach wystąpi Darkwing Duck (Agent Kuper/Robin Duck)! Mściciel prawdopodobnie pojawi się w odcinku The Duck Knight Returns! (Kaczy rycerzy powraca!), którego tytuł wprost nawiązuje do słynnego komiksu Brilla i Silvaniego wydanego w 2010 roku przez Boom. Epizod pojawi się o 21:00 (polskiego czasu) na amerykańskim Disney Channel.
Biorąc pod uwagę tytuł odcinka, jest praktycznie pewne, że Darkwing Duck w końcu zaliczy istotny występ w serialu. Na razie fani kaczego mściciela musieli się zadowolić odcinkiem Uwaga B.O.D.E.K.!, w ramach którego heros pojawił się w fragmencie pochodzącym z ulubionego serialu Śmigacza. Warto zaznaczyć, że w uniwersum nowych Kaczych Opowieści Darkwing Duck jest tylko postacią z serialu graną przez Mirka Szczupłego. W angielskiej wersji językowej w kaczora wcielił się ponownie Jim Cummings, a w polskim dubbingu zagrał go Paweł Ciołkosz.
Więcej o historii Darkwing Ducka jak i Dzielnego Agenta Kaczora/Przygód Agenta Kupra, serialu z mścicielem w roli głównej, przeczytacie w artykule dostępnym na blogu.
Źródło ilustracji: Disney, Disney Publishing Worldwide, Źródło informacji: https://www.tvpassport.com/series/ducktales/346301

Komentarze

 1. Zaszaleli z ilością nowych odcinków.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem kto bedzie dubbingował Dellę w polskiej wersji -ale przyszło mi na myśl, że Edyta Jungowska to byłby doksonały wybór.

  OdpowiedzUsuń
 3. Skąd o tym wiesz Radosław Koch, że 17 maja będzie ten odcinek? Patrzyłem na różne strony i nigdzie nie pisało.

  OdpowiedzUsuń
 4. Darkwing duuuuck!
  Wreszcie on (mam nadzieję że Gosalyn też się pojawi)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Kaczor Donald 2024-03 - dziś premiera - 30-lecie pisma + przedruk 1. numeru